Body Nutrition Maca 1000 mg/ 10:1 extract 90 tablet

Kvalitní a velmi žádaný kus Body Nutrition Maca 1000 mg/ 10:1 extract 90 tablet od kvalitní značky Body Nutrition snadno můžete sehnat zde nyní za akční cenu. Nabídky již od 311 Kč
Cena: 311 Kč

Maca je silný adaptogen, který podporuje činnost pohlavních orgánů, zvyšuje sílu, růst nové svalové hmoty, podporuje urychlení regenerace, sexuální aktivitu a zvyšuje libido. Její benefity ocení muži i ženy.

Maca patří mezi jednu z nejstarších bylin na světě. Využívali ji už starověcí Inkové pro své blahodárné účinky, zejména v posilování psychické a fyzické odolnosti a dodání energie. Navíc patří mezi afrodiziaka!

Maca může být cenným podpůrným prostředkem na podporu zdravé plodnosti mužů i žen. Obsahuje složky, které přispívají k větší vytrvalosti a výkonnosti. U mužů i u žen může pomoci zvýšit pravděpodobnost početí. Působí příznivě na fyzické a duševní zdraví, vitalitu a odolnost.

Řadí se mezi tzv. adaptogeny, napomáhá tedy schopnosti těla lépe se přizpůsobit okolním podmínkám. Podporuje duševní zdraví. Po výkonu pomáhá navrátit organismu zdravou sílu a vitalitu.

Pro svoje jedinečné složení může být doporučován rekonvalescentům. Pomáhá udržet pevnost a sílu svalů, dodává vitalitu a tím posiluje sebevědomí. Je tedy jasné, že může být obohacením jídelníčku prakticky každého.

Kořen Macy obsahuje vysoké množství aminokyselin, zejména esenciálních, které si tělo nedokáže vytvořit samo, vitamínů B1, B2, B6, vitamín C a E, stopových prvků a minerálů jako vápník, železo, zinek, draslík a jód nebo hořčík a další účinné látky mezi které patří saponiny, třísloviny, steroly, uhlovodany a vláknina.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Maca extract 10:1, celulóza, protihrudkující látka – stearan hořečnatý E470b, fosforečnan vápenatý E341.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 tablety denně – nejlépe ráno a před spaním.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě
Maca extrakt 1000 mg

Barva vícebarevná
Body Nutrition Maca 1000 mg/ 10:1 extract 90 tablet u nás získáte za akční cenu 311 Kč.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce Body Nutrition


Top