Body Nutrition Creatine monohydrate micronized 500g

Tento skvělý produkt Body Nutrition Creatine monohydrate micronized 500g od odblíbeného výrobce Body Nutrition pořídíte u nás teď téměř zdarma! Akční cena 578 Kč
Cena: 578 Kč

Kreatin monohydrát v mikronizované formě na bázi kreatinu zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících intervalech intenzivního tréninku. Ve výsledku tak může pomoci například zvednout o něco těžší váhu na čince nebo udělat více opakování cviku, což zase může pomoci s růstem svalů a síly.

Kromě toho díky kreatinu dokážete déle sprintovat, trénovat intenzivněji nebo zlepšit celkový sportovní výkon.

Jeho mikronizovaná forma se postará o vynikající rozpustnost. Mikronizovaný kreatin monohydrát je vhodný pro ženy, muže, začínající i profesionální sportovce. Zvláště ho ocení siloví i vytrvalostní sportovci, příznivci crossfitu, bojových sportů či HIIT. Může být přínosný i pro sportovce, jejichž výkon vyžaduje výbušnost nebo hráče kolektivních her jako fotbal, hokej či basketbal.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kreatin monohydrát v mikronizované formě.

DÁVKOVÁNÍ:

Ve dnech tréninku doporučujeme 5g prášku zhruba 30-60 minut před tréninkem a 5g ihned po tréninku. V netréninkové dny 5g ráno a 5g večer. Užívá se v cyklem – 6-8 týdnů denně, 4-6 týdnů je pauza. Kreatin je vhodné kombinovat s glukózou nebo přidat do sacharidového nápoje. Plnící fáze – První týden užívejte 20g denně (4x 5g) dvě dávky před tréninkem a druhou po tréninku. Udržovací fáze – První týden užívejte 10g denně (5g před a po tréninku).

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 5 g
Kreatin Monohydrát – Creatine Monohydrate 100000 mg 5000 mg

Barva vícebarevná
Body Nutrition Creatine monohydrate micronized 500g u nás získáte za akční cenu 596 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Body Nutrition


Top