Aqua Sphere Plavecké brýle VISTA PRO titan. zrcadlová skla červená

Tento unikátní kus Aqua Sphere Plavecké brýle VISTA PRO titan. zrcadlová skla červená od známého výrobce Aqua Sphere snadno pořídíte tady teď za akční cenu! Teď za akční cenu 1815 Kč
Cena: 1815 Kč

Pokud máte rádi venkovní plavání, doporučujeme tyto plavecké brýle Aqua Sphere VISTA PRO s titanově zrcadlovým zorníkem. Tento zrcadlový zorník vám dopřeje perfektní výhled při plavání za slunečného počasí.
Velmi pohodlné a příjemné plavecké brýle VISTA PRO s luxusním výhledem. Hladké zakřivení monozorníku umožňuje dokonalý rozhled v 180° zorném poli. Polykarbonátový zorník zajišťuje skvělou viditelnost díky technologii Triaxial Curvature.
Tento titanově zrcadlový zorník je vhodný pro venkovní plavání díky červenému zorníku. Zorník umožňuje plavci plavání za jasného světla na otevřené vodě. Hydrodynamika v kombinaci s dokonalým přilnutím silikonu na obličej poskytují nejen těsnost, ale také maximální komfort během plavání.
Přezky Pivoting Quick-Fit umožní rychle a snadno upravit silikonový pásek dle vašich potřeb.
Silikonová lícnice brýlí na plavání je hypoalergenní díky latex-free silikonu. Na výrobu je využívána technologie Advanced Fit, která pracuje s různými strukturami licnicemi.
Plavecké brýle VISTRA PRO se širokou lícnicí a jednozorníkem v tomto oranžové zrcadlovém designu redukuje sluneční záření a ostré světlo. Brýle oceníte také při oblačném počasí. Panoramatický výhled vám budou tou nejlepší odměnou.

patentovaná technologie oblého zorníku
výborný výhled bez jakéhokoliv zakřivení
zorný úhel 180 stupňů
jednoduché Quick fit ovládání při nastavení pásku
pivotové přezky – pro ještě lepší komfort
pokročilá technologie (AFT-advanced fit technology) poskytuje lepší těsnost a komfort
pohodlná silikonová lícnice
100% UVA/UVB ochrana
odolný polykarbonátový zorník s antifogovou úpravou, která je na všech zornících a ochranou proti poškrábání (pouze na zrcadlových zornících)
neobsahuje latex, hypoalergenní
Barva červená
Aqua Sphere Plavecké brýle VISTA PRO titan. zrcadlová skla červená u nás získáte za akční cenu 1815 Kč.

Další produkty z kategorie Plavecké brýle

Další produkty od výrobce Aqua Sphere


Top