Aqua Sphere Plavecké brýle VISTA PRO čirá skla

Unikátní výrobek Aqua Sphere Plavecké brýle VISTA PRO čirá skla od známého výrobce Aqua Sphere jednoduše naleznete u nás nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 1300 Kč
Cena: 1300 Kč

Aqua Sphere VISTA PRO jsou skvěle padnoucí plavecké brýle pro každého. Tyto plavecké brýle značky Aqua Sphere, umožňují nerušený výhled díky monozorníku. Výrobce uvádí: „Vista Pro posouvá vpřed hranice v technologii zakřivení plavecký brýlí, spojuje výjimečnou hydrodynamiku, perfektní přilnutí, excelentní komfort a patentovanou – MADE IN ITALY – kvalitu. Nejvyspělejší technologie v zakřivení zorníku poskytuje to nejlepší vidění, které můžete od vaší masky očekávat“.“
Pro co největší pohodlí při nošení, je lícnice vyrobena z hypoalergenního latex-free silikonu, která používá různé struktury na okraji lícnice pro perfektní přilnutí.
Díky použitím nejnovějších technologií při výrobě obleného zorníku, který je vyroben z polykarbonátu, zpracován tak, aby bylo dosáhnuto co nejlepší viditelnosti, bez zbytečných lomů světla. Díky novým přezkám Pivoting Quick-Fit je utažení a povolení pásku ještě rychlejší a snazší. Pivoting Quick-Fit přezky se přizpůsobí tvaru hlavy, poskytnou pohodlně a těsné přilnutí k obličeji bez zbytečných otlaků, a bez ohýbání nebo křivení rámečku.
Brýle byly vyzkoušeny atlety po celém světě, kteří ověřili novou technologii mimořádného zorného pole, stejně jako komfort při dlouhodobém nošení bez jakýchkoli otlačenin nebo podráždění.
Brýle nabízí 100 % UVA & UVB ochranu.
Vlastnosti:

patentovaná technologie jednodílného zaobleného zorníku
výborný výhled bez zkreslení
pozorovací úhel 180°
jednoduché Quick fit ovládání při nastavení pásku
nové pivotové přezky – pro ještě lepší komfort
pokročilá technologie (AFT-advanced fit technology) poskytuje lepší těsnost a komfort
100 % UVA & UVB ochrana
lícnice vyrobena z hypoalergenního latex-free silikonu
odolný polykarbonátový zorník s antifogovou úpravou.
Barva modrá
Aqua Sphere Plavecké brýle VISTA PRO čirá skla u nás získáte za akční cenu 1300 Kč.

Další produkty z kategorie Plavecké brýle

Další produkty od výrobce Aqua Sphere


Top