Aminostar Fat Zero 4Men 100cps

Tento skvělý kus Aminostar Fat Zero 4Men 100cps od odblíbeného výrobce Aminostar snadno můžete získat zde teď skutečně levně! Cena již od 519 Kč
Cena: 519 Kč

Aminostar FatZero 4Men obsahuje účinné látky ke snižování tělesné hmotnosti, které podporují metabolismus tuku a zvyšují energetický výdej – Citrus Aurantium (extrakt – 96% synefrinu), Guarana (extrakt – 10% kofeinu), extrakt ze zeleného čaje (10% kofeinu), chrom, Yerba mate extrakt (10:1), extrakt z kayenského pepře (10% kapsaicinu). Je obohacen o Tribulus Terrestris, který podporuje sexuální funkce mužů a zvyšuje hladinu testosteronu.

Aminostar – překonávejte své hranice! Výrobky značky Aminostar jsou doporučeny Mezinárodní Asociací pro naturální kulturistiku INBA Europe a Českou společností pro naturální sport.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ:

obsahuje: želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), Tribulus Terrestris 40%, Paulinie nápojná (Guarana – extrakt 10% kofein),extrakt z kakaových bobů (Theobroma cocoa – 15% theobrominu),L-karnitin tartrát, Arginin Alfa-ketoglutarát, extrakt z kůry bílé vrby (White Willow Bark – 15% salicinu), L-Tyrosin, extrakt z cesmíny paraguayské 10:1 (Yerba mate), extrakt z kayenského pepře – 10% kapsaicinu), extrakt ze zel. čaje (Green tea 10% kofeinu), látky protispékavé: oxid křemičitý a stearát hořečnatý, extrakt z hořkého pomeranče (Citrus Aurantium – 96% synephrinu), extrakt z černého pepře (Black pepper – extrakt 95% piperinu), chlorid chromitý

DÁVKOVÁNÍ:

Základní dávkování jsou 2 kapsle denně – jedna kapsle těsně před snídaní, druhá kapsle 30-60 minut před tréninkem.

Upozornění: obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce a osoby citlivé na kofein. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku !

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli
Chrom 19 mcg (48%*)

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli
L-Tyrosin 35 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
L-Karnitin tartrát 92.5 mg
L-Arginin alfa-ketoglutarát 68.75 mg
Cayenne extrakt – extrakt z kayenského pepře 25 mg
Citrus Aurantium Extrakt 5 mg
z toho synefrin 4,88 mg
Extrakt z černého pepře 3.5 mg
Guarana extrakt 100 mg
Green Tea Extract 20 mg
Salicin – White willow bark 40 mg
Tribulus Terrestris extrakt 100 mg
Yerba Maté extrakt 30 mg

Barva vícebarevná
Aminostar Fat Zero 4Men 100cps u nás získáte za akční cenu 494 Kč.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Aminostar


Top