Natural Protein Spalovač 50+ 60 kapslí

Exkluzivní výrobek Natural Protein Spalovač 50+ 60 kapslí od známého výrobce získáte nyní opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 449 Kč
Cena: 449 Kč

Speciálně navržený spalovač tuků zejména pro ženy po padesátce či pro ženy, které hledají o něco jemnější složení bez vlivu na účinek. Stejně jako náš klasický spalovač napomáhá spalovat tuky, snižuje únavu a potlačuje chuť k jídlu. Ve složení naleznete účinnou a vyváženou kombinaci guarany, zeleného čaje, pomerančovníku, zázvoru, kofeinu, acai, vitamínu C, synefrinu, vitamínu B3, B6 a chromu. Maximálně promyšlené složení vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Pro ještě lepší výsledky můžete spalovač kombinovat s naším STOP HLADEM, který omezuje chuť k jídlu a ještě více tak podpoří snížení váhy či udržení hmotnosti.

Pokud máte pocit, že vaše tělo zadržuje veliké množství vody a vám se tak hůře hubne, můžete také vyzkoušet kombinaci s naším skvělým přírodním ODVODŇOVAČEM, který vám pomůže zbavit se přebytečné vody.

  • Spalovač NaturalProtein
  • Přírodní a silný spalovač tuků s jemnějším složením
  • Potlačuje chuť k jídlu
  • Přeměňuje tuky na energii
  • Napomáhá s odvodněním
  • Snižuje únavu

JEDNOTLIVÉ SUROVINY A JEJICH ÚČINKY

GUARANA

Guarana přispívá ke schopnosti lépe se učit, zapamatovat si informace, lépe se soustředit, zvládat složité úkoly a udržuje duševní energii. Guarana může podpořit hubnutí zrychlením metabolismu, a tedy rychlejším pálením kalorií. Denní dávka guarany stimuluje metabolismus až na 12 hodin a to i v klidovém stavu, kdy člověk nezvyšuje fyzickou zátěž a výkon.

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE

Zelený čaj je známý více než 5 tisíc let. Jeho historie sahá až do starověku a jeho největším producentem je Čína, Japonsko a Asie. Získává se z větviček čajovníku čínského a upoutá vás svou výjimečnou chutí a blahodárnými účinky na organismus. Povzbudí tělo i ducha, a navíc je to přírodní a vysoce účinný antioxidant.

Společně s kofeinem napomáhá k efektivnějšímu využití kalorií a tuků. Brání tomu, aby se přebytečné sacharidy ukládaly jako tuk, a je tak skvělý pro hubnutí. Pomáhá bojovat proti volným radikálům, funguje jako antioxidant, zlepšuje zrak a posiluje krevní oběh. Navíc podporuje produktivitu a jako bonus pomáhá tvořit v těle dopamin – hormon štěstí.

EXTRAKT Z PLODŮ POMERANČOVNÍKU HOŘKÉHO

Pomerančovník hořký nabízí v rámci podpory hubnutí mnoho skvělých vlastností. Zvyšuje termogenezi díky čemuž dochází k efektivnějšímu trávení a zažívání. Obsažené látky v pomerančovníku dále podporují odbourávání tuků, pomáhají s odvodněním a také přispívají ke zlepšení obranyschopnosti .

ZÁZVOR

Zázvor obsahuje spoustu důležitých látek, díky kterým je často označována jako „všelék“. Podporuje redukci váhy, má významné protizánětlivé účinky, snižuje cholesterol a stimuluje krevní oběh. Zázvor také pomáhá při nachlazení a chřipce, přináší úlevu od dýchacích potíží, snižuje srážlivost krve a je známý jako přírodní afrodiziakum.

KOFEIN BEZVODÝ

Kofein je látka, která působí jako přírodní stimulant. Potlačuje únavu, navozuje pocit zvýšené energie a zlepšuje soustředěnost. Kromě toho je kofein jednou z mála látek, které vám mohou reálně pomoci s redukcí tělesné hmotnosti. Napomůže totiž zvýšit energetický výdej prostřednictvím sportu, a navíc pomůže do těla doplnit množství zdraví prospěšných antioxidantů.

Jak pomáhá kofein k hubnutí? Díky zvýšení klidového metabolismu a stimulaci k pohybové aktivitě je efektivním pomocníkem k hubnutí. Zvyšuje tvorbu tepla v organismu a pomáhá spalovat tuky. Navíc snižuje hlad a navozuje pocit sytosti. Kofein má v oblibě celá planeta! A potvrzuje to i množství vypité kávy denně, které čítá 2 miliardy šálků.

ACAI

Plody Acai jsou výborným pomocníkem při hubnutí. Zrychlují metabolismus a díky vysokému obsahu vlákniny snižují pocit hladu a potlačují chuť k jídlu. Plody jsou navím nabité antioxidanty a mohou tak podpořit vaše celkové zdraví.

VITAMIN C

Vitamín C je ve vodě rozpustná látka nezbytná k životu a udržení zdraví. Je jedním z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Má antioxidační účinky, reguluje hladinu hormonů, snižuje hladinu cholesterolu a je nezbytný pro tvorbu svalů a kostí. Protože si ho naše tělo nedokáže vyrobit samo, musíme ho pravidelně doplňovat ve stravě nebo ve formě doplňků stravy.

Céčko je komplexní pomocník. Povzbuzuje imunitu, regeneruje tkáně a orgány a urychluje hojení. Také přispívá k normální tvorbě kolagenu a činnosti nervové soustavy. Také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje tvorbu hubnoucích hormonů, například tyroxinu a karnitinu.

SYNEFRIN

Synefrin je oblíbený a účinný spalovač tuků, který slouží k redukci hmotnosti. Je založen na principu stimulace termogeneze, to znamená, že zvyšuje teplo v organismu. Tím se také zvyšuje energetický výdej, a to i bez fyzické zátěže. Tato surovina pochází z ovoce rostliny Citrus aurantuim, a je známá z tradiční čínské medicíny.

Synefrin zvyšuje metabolický obrat čímž mobilizuje tukové zásoby a zrychluje jejich spalování. Odbourávání tuků, zvýšení energetického výdeje a eliminace nadbytečné vody v organismu jsou tři mechanismy, které vedou k redukci tělesné hmotnosti. Má povzbuzující účinky a potlačuje tak únavu.

VITAMÍNY B3, B6

Vitamíny řady B mají zásadní vliv na trávení a další zpracování živin. Napomáhají k tvorbě trávicích šťáv, a tím i k redukci hmotnosti. Konkrétně vitamín B3 (jinak také vitamín PP, kyselina nikotinová nebo niacin) se podílí na snižování hladiny krevního cukru a zabraňuje nadměrnému zadržování vody v těle. Proto je vitamín B3 výborný spalovač břišního tuku.

Niacin podporuje normální energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, a posiluje nervovou soustavu. Skvěle vás povzbudí a působí pozitivně i na stav pokožky, nehtů a vlasů. Zmírňuje depresivní stavy, úzkosti a nespavost. Dodá vám tolik potřebnou energii pro efektivní hubnutí.

Vitamín B6, neboli riboflavin, je důležitý při tvorbě dopaminu, noradrenalinu a serotoninu. Pozitivně působí na úroveň energie a ovlivňuje nervovou soustavu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Guarana extrakt (200 mg; 10% kofeinu – 20 mg), green tea extract (200 mg; 50% polyfenolů, 8% kofeinu, 30% Catechins, 15% EGCG – z toho kofeinu 16 mg), extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (200 mg; 60 % bioflavonoids), zázvor extrakt (150 mg; 5% Gingerols), kofein (100 mg), acai extrakt 5:1 (100 mg), vitamin C (40 mg – 50 % RHP), synefrin (20 mg), vitamin B3 (4 mg – 25 % RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin B6 (1 mg – 72 % RHP), Chrom pikolinát 12,3% (40 ug – 100 % RHP). Rostlinná kapsle z hypromelózy.

DÁVKOVÁNÍ:

2 kapsle denně (najednou), ideálně před tréninkem / aktivitou nebo 30 minut před jídlem. Nepoužívejte před spánkem. Neužívejte na lačno a zapijte dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy s rostlinnými extrakty, vitamíny a chromem. Obsahuje kofein-není vhodné pro registrované sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby s vyšším krevním tlakem nebo zvýšeným srdečním tepem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Barva vícebarevná
Natural Protein Spalovač 50+ 60 kapslí u nás získáte za akční cenu 449 Kč.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků


Top