Zone ZUPER AIR SL CURVE 2.0° 27

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Zone ZUPER AIR SL CURVE 2.0° 27 od známého výrobce Zone pořídíte tady nyní téměř zdarma! Akční ceny již od 3899 Kč
Cena: 3899 Kč

Ideální volba pro všechny florbalisty, ať už začínající nebo pokročilé, kteří se chtějí zlepšit ve střelbě. Technologie CURVE vám pomůže prohnout hokejku tak, aby vaše střelba tahem i příklepem byla mnohem razantnější. Čepel: ZUPER AIR SOFT FEEL
Omotávka: AIR grip
Flex: 27 mm
Rukojeť: kulatá
Délka hole: 96, 100, 104 cm
Hmotnost: 214 g (96 cm)
Technologie: Airlight, Superlight, Curve
Materiál: odlehčený karbon

Technologie

AIR

Nejlehčí hole Zone se nazývají AIR a obsahují tyče Superlight, čepele Air Soft Feel a omotávky Air grip. Vše je tedy složeno z těch nejlehčích materiálů. Výsledkem jsou hokejky, které se řadí k těm nejlehčím na trhu.

SUPERLIGHT

Nejlehčí tyče od Zone vytvořené z nejexkluzivnějších karbonových vláken. Vynikající vyvážení a výkonnost pro špičkové hráče.

CURVE

Jedná se o zahnutí hole v její spodní části, čímž se vytvoří a zároveň zvětší úhel tyče směrem k čepeli, což se projeví větší dynamikou při střelbě. Garantujeme vám, že s touto technologií budete mít zcela nový lepší pocit ze střelby. Jakmile jednou zkusíte vystřelit, ihned pochopíte, co jsme měli na mysli.
Délka hole 100 cm
Zone ZUPER AIR SL CURVE 2.0° 27 u nás získáte za akční cenu 3899 Kč.

Další produkty z kategorie Florbalové hole

Další produkty od výrobce Zone


Top