Zone MAKER AIR SL CURVE 1.0° 27 florbalová hůl + sleva 500,- na příslušenství

Diskontní výrobek Zone MAKER AIR SL CURVE 1.0° 27 florbalová hůl + sleva 500,- na příslušenství od známého výrobce Zone snadno získáte zde teď právě v akci. Ceny od 3999 Kč
Cena: 3999 Kč

Ideální volba pro všechny florbalisty, ať už začínající nebo pokročilé, kteří se chtějí zlepšit ve střelbě. Technologie CURVE vám pomůže prohnout hokejku tak, aby vaše střelba tahem i příklepem byla mnohem razantnější. Čepel: MAKER AIR SOFT FEEL
Omotávka: AIR grip
Flex: 27 mm
Rukojeť: kulatá
Délka hole: 96, 100, 104 cm
Hmotnost: 216 g (96 cm)
Technologie: Airlight, Superlight, Curve
Materiál: odlehčený karbon

Technologie:

AIR: Nejlehčí hole Zone se nazývají AIR a obsahují tyče Superlight, čepele Air Soft Feel a omotávky Air grip. Vše je tedy složeno z těch nejlehčích materiálů. Výsledkem jsou hokejky, které se řadí k těm nejlehčím na trhu.

SUPERLIGHT: Nejlehčí tyče od Zone vytvořené z nejexkluzivnějších karbonových vláken. Vynikající vyvážení a výkonnost pro špičkové hráče.

CURVE: Jedná se o zahnutí hole v její spodní části, čímž se vytvoří a zároveň zvětší úhel tyče směrem k čepeli, což se projeví větší dynamikou při střelbě. Garantujeme vám, že s touto technologií budete mít zcela nový lepší pocit ze střelby. Jakmile jednou zkusíte vystřelit, ihned pochopíte, co jsme měli na mysli.
Délka hole 100 cm
Zone MAKER AIR SL CURVE 1.0° 27 florbalová hůl + sleva 500,- na příslušenství u nás získáte za akční cenu 3999 Kč.

Další produkty z kategorie Florbalové hole

Další produkty od výrobce Zone


Top