Yonex Nanoflare 170 Light badmintonová raketa černá-oranžová

Neodolatelný kus Yonex Nanoflare 170 Light badmintonová raketa černá-oranžová od oblíbené značky Yonex získáte na našich stránkách opravdu výhodně! V akci od 2049 Kč
Cena: 2049 Kč

Navrženy pro zlepšení švihu a lepší manévrovatelnost, rakety YONEX NANOFLARE vynikají svojí rychlostí a skvělým přenosem energie na míč. Rakety s technologií Super Slim Shaft se vyznačují ultra tenkým rámem rakety, který snižuje odpor vzduchu, a tím umožňuje rychlejší švih i razantnější údery. Badmintonová raketa Yonex Nanoflare 170 Light je vhodná pro pravidelné a klubové hráče, kteří hledají extra pružnou raketu s vyvážením do ruky. Sonic Flare System – Nová generace karbonových vláken TORAYCA M40X, vyvinutých společností Toray Industries, byla zkombinována se Super H.M.G. a High Modulus Graphite. Díky kombinaci těchto tří materiálů vznikla hlava rakety s obrovskou dávkou energie.

Nanocell Neo – Nový a velmi odolný materiál, který zároveň překvapuje svou pružností. Jedná se o nanočástice, které snižují namáhání rakety, a tím zajišťují její vyšší odolnost.

Built-in T-Joint – je zapuštěný hluboko do vrstev grafitu a spojuje hlavu rakety se shaftem. Tato technologie pomáhá vytvořit nekroutivou a jednodílnou konstrukci rámu. Výsledkem jsou razantnější a přesnější údery.

Isometric – Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Parametry:
– flex: extra pružný rám
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 78 g
– vyvážení: head light
– hlava: Graphite, H.M. Graphite, NANOCELL NEO
– shaft: Graphite

Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano
Barva černá
Yonex Nanoflare 170 Light badmintonová raketa černá-oranžová u nás získáte za akční cenu 2049 Kč.

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top