Yonex Nanoflare 170 Light

Zlevněný produkt Yonex Nanoflare 170 Light od známého výrobce Yonex snadno můžete najít tady a teď právě za výhodnou cenu! Akční ceny již od 2049 Kč
Cena: 2049 Kč

Pro výrobu badmintonových raket společnosti Yonex jsou používané nejnovější patentované technologie a každá výrobní operace podléhá kontrole kvality. To platí i pro raketu Nanoflare 170 Light, která se vedle moderního designu vyznačuje vyšší pružností rámu vyváženého na střed. Rám tohoto modelu je zhotoven z grafitové kompozice nové generace, jenž sestává z kombinace HM Grafitu (High Modulus Graphite) a inovovaného TorayCarbonu. Taková kombinace materiálu poskytuje jednak výjimečnou energii a také stabilitu pro maximální zrychlení švihu raket při zachování takových vlastností a nízké hmotnosti.

Raketa Nanoflare 170 Light s délkou 673 mm váží pouhých 82 gramů (vypletená). V důsledku použité technologie Yonex Aero-Frame je odpor vzduchu během švihu snížený, a proto rychlost úderu vyšší. Mezi konstrukční výhody rakety také beze sporu patří zatavený T-Joint v krčku pro co možná nejpevnější spojení shaftu s rámem a vyšší stabilitu odpalů. Raketa Nanoflare 170 Light dále nabízí zvýšené množství otvorů pro uchycení výpletu a specifické vypletení každé rakety extra. Isometrický tvar hlavy pak napomáhá vyrovnání rozdílu v délce mezi podélnými a příčnými strunami. Raketa Nanoflare 170 Light z dílny Yonex je charakteristická tenkým útočným profilem rámu s velmi dobrou aerodynamikou pro rychlé tempo hry.

délka: 673 mm
hmotnost: 82 g
obal v ceně: ano
tvar hlavy: izometrický
vypletená raketa: ano
země původu: Tchaj-wan
výkonnost: pokročilí hráči
tvrdost: pružná
materiál: HM Grafit
vyvážení rakety: na střed
Barva černá
Yonex Nanoflare 170 Light u nás získáte za akční cenu 2049 Kč.

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top