Yonex Nanoflare 001 Feel badmintonová raketa

Tento kvalitní a žádaný produkt Yonex Nanoflare 001 Feel badmintonová raketa od známé značky Yonex jednoduše naleznete tady a teď právě skutečně výhodně! Nabídky již od 1199 Kč
Cena: 1199 Kč

Navrženy pro zlepšení švihu a lepší manévrovatelnost, rakety YONEX NANOFLARE vynikají svojí rychlostí a skvělým přenosem energie na míč. Rakety s technologií Slim Shaft se vyznačují tenkým rámem rakety, který snižuje odpor vzduchu, a tím umožňuje rychlejší švih i razantnější údery. Badmintonová raketa Yonex Nanoflare 001 Feel je vhodná pro rekreační i pravidelné hráče, kteří hledají pružnou raketu s vyvážením do ruky. Sonic Flare System – Nová generace karbonových vláken TORAYCA M40X, vyvinutých společností Toray Industries, byla zkombinována se Super H.M.G. a High Modulus Graphite. Díky kombinaci těchto tří materiálů vznikla hlava rakety s obrovskou dávkou energie.

Isometric – Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Parametry:
– flex: extra pružný rám
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 78 g
– vyvážení: head light
– hlava: Graphite
– shaft: Graphite
Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano
Barva vícebarevná
Yonex Nanoflare 001 Feel badmintonová raketa u nás získáte za akční cenu 1199 Kč.

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top