Yonex Astrox 77 Play badmintonová raketa

Tento velmi žádaný kus Yonex Astrox 77 Play badmintonová raketa od top výrobce Yonex jednoduše pořídíte u nás teď ve výprodejové akci. Ceny od 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Originální řada Astrox 77 je určena pro hráče, kteří rádi dominují prudkými údery a je vybavena například technologií Rotational Generator System, která zajistí rychlý návrat rakety do původní pozice a hráč tak může pokračovat v tvrdém útoku. Nový model Astrox 77 je však o mnoho vyvinutější verzí svého předchůdce. Je vybaven novými a vylepšenými technologiemi, díky kterým například dokáže zvýšit razanci smeče o dalších 2.9 %. Síla – tak by se dala jedním slovem charakterizovat společná vlastnost všech raket ze série Astrox. Vzhledem k vyvážení do hlavy rakety bylo však u předchozích modelů zapotřebí značné množství síly i vyprodukovat, aby vznikl maximálně silný úder. Nová Astrox 77 je ale jiná – maximálně silné údery jsou dostupné bez větší námahy všem.

Naše novinka je navržena s pružným shaftem a dobře ovladatelnou, mírně těžkou hlavou, která poskytuje extra sílu širokému spektru hráčů od středně pokročilých až po profíky. Díky svým vylepšením je tato druhá generace osobitá precizním tlumením nárazů, skvělým citem při odehrávání a silnými údery. Spodní část hlavy rakety je vybavena novým pryskyřičným materiálem Flex Fuse, díky kterému raketa ještě více pohlcuje nárazy a vytváří skvělý cit při odehrání. Nový prodloužený shaft je vybaven karbon-grafitovým materiálem Namd TMTM, díky kterému je zvýšena pružnost.

Parametry:
– flex: extra pružný shaft
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 83 g
– vyvážení: head heavy
– grip: 5
– hlava: Graphite
– shaft: Graphite
Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano
Barva vícebarevná
Yonex Astrox 77 Play badmintonová raketa u nás získáte za akční cenu 1599 Kč.

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top