Wtb Plášť Vigilante 2.3

Tento levný výrobek Wtb Plášť Vigilante 2.3 originál od značky Wtb snadno můžete najít právě ve slevě. Nyní pořídíte jen za 1449 Kč
Cena: 1449 Kč

Agresivní, prvotřídní a neochvějný … tato slova vystihují plášť Vigilante 2.3, a to samé platí i pro jeho širší verze 2.5 / 2.6. Masivní nárůst jak výšky, tak plochy vnějších výstupků, které se nejen dokáží zakousnout hlouběji, ale také začínají zabírat dříve v počátečních fázích zatáčky. Širší, vyšší a agresivnější ve všech ohledech… Vigilante 2.5 / 2.6.

Nová ochrana plášťů WTB – SG2

Ochrana plášťů SG2 kromě nízké hmotnosti zajistí i skvělou ochranu proti proražení a defektu. Tato nová ochranná vrstva je lehká a obsahuje ultratenkou nylonovou vložku, která kryje celou plochu pláště od patky k patce. Vy tak můžete vyrazit na jakýkoliv povrch bez obavy z proražení.

O kolik jsou nové pláště s SG2 odolnější? Laboratorní testy ukazují, že přidání ochranné vrstvy SG2 poskytuje o 33% lepší ochranu bočnic plášťů a o 17% lepší ochranu běhounu než standardní pláště s 60 TPI bez SG2. Proto WTB přichází s odolnými plášti, které vás podrží na jakémkoliv povrchu.

USAGE: Trail / Enduro / Gravity
CONDITIONS: Dirt / Loose / Rocky / Wet
Barva hnědá
Wtb Plášť Vigilante 2.3 u nás získáte za akční cenu 1449 Kč.

Další produkty z kategorie Pláště na kolo

Další produkty od výrobce Wtb


Top