Wtb Plášť Riddler 700×37 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá

Velmi oblíbený výrobek Wtb Plášť Riddler 700x37 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá od známé značky Wtb můžete pořídit tady nyní opravdu levně. Akční cena 1540 Kč
Cena: 1540 Kč

Gravel plášť Riddler navržený pro vysokou rychlost v širokém spektru podmínek. Pro jezdce, kteří kladou stejnou prioritu na trakci v terénu a rychlost odvalování. Četné agresivní postraní výstupky a nízko položený středový běhoun zaručují rychlost a jistotu v terénu. Riddler 37 udrží nohy ve hře celé hodiny a poskytuje houževnaté držení v zatáčkách. Neuvěřitelně univerzální Riddler 45 rozšiřuje obzory pro gravel a snadno zvládne delší vyjížďky těžším terénem.

Nová ochrana plášťů WTB – SG2

Ochrana plášťů SG2 kromě nízké hmotnosti zajistí i skvělou ochranu proti proražení a defektu. Takovéto pláště mají vysokou hodnotu 120 TPI – neboli počet vláken na 1 palec (threads per inch), která vyjadřuje hustotu vláken v kostře pláště. Tato nová ochranná vrstva je lehká a obsahuje ultratenkou nylonovou vložku, která kryje celou plochu pláště od patky k patce. Vy tak můžete vyrazit na jakýkoliv povrch bez obavy z proražení.

O kolik jsou nové pláště s SG2 odolnější? Laboratorní testy ukazují, že přidání ochranné vrstvy SG2 poskytuje o 33% lepší ochranu bočnic plášťů a o 17% lepší ochranu běhounu než standardní pláště s 60 TPI bez SG2. Gravel vyjížďky jsou stále častější a delší. Jezdci se nezaleknou ani náročného terénu. Proto WTB přichází s odolnými plášti, které vás podrží na jakémkoliv povrchu.

USAGE: Gravel / Cyclocross / Bikepacking
CONDITIONS: Pavement / Hardpack / Dirt / Gravel
Průměr kol 28″
Wtb Plášť Riddler 700×37 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá u nás získáte za akční cenu 1540 Kč.

Další produkty z kategorie Pláště na kolo

Další produkty od výrobce Wtb


Top