Wtb plášť Resolute 650×42 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá

Akční výrobek Wtb plášť Resolute 650x42 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá od značky Wtb jednoduše můžete najít nyní téměř zdarma! Teď za akční cenu 1540 Kč
Cena: 1540 Kč

Resolute 42 je nekompromisní gravel plášť, který zvládne každé podmínky. Malé čtvercové výstupky poskytují konzistentní jízdní vlastnosti v různých terénech, zatímco jejich volné rozložení zabraňuje zanesení vzorku, když se podmínky stávají nepředvídatelné. Velice pohodlný plášť, který díky své šířce 42 mm uhladí i rozbitou cestu a to za každého počasí.

Nová ochrana plášťů WTB – SG2

Ochrana plášťů SG2 kromě nízké hmotnosti zajistí i skvělou ochranu proti proražení a defektu. Takovéto pláště mají vysokou hodnotu 120 TPI – neboli počet vláken na 1 palec (threads per inch), která vyjadřuje hustotu vláken v kostře pláště. Tato nová ochranná vrstva je lehká a obsahuje ultratenkou nylonovou vložku, která kryje celou plochu pláště od patky k patce. Vy tak můžete vyrazit na jakýkoliv povrch bez obavy z proražení.

O kolik jsou nové pláště s SG2 odolnější? Laboratorní testy ukazují, že přidání ochranné vrstvy SG2 poskytuje o 33% lepší ochranu bočnic plášťů a o 17% lepší ochranu běhounu než standardní pláště s 60 TPI bez SG2. Gravel vyjížďky jsou stále častější a delší. Jezdci se nezaleknou ani náročného terénu. Proto WTB přichází s odolnými plášti, které vás podrží na jakémkoliv povrchu.

USAGE: Gravel / Cyclocross / Bikepacking

CONDITIONS: Hardpack / Dirt / Gravel / Loose / Wet
Průměr kol 27,5″
Wtb plášť Resolute 650×42 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá u nás získáte za akční cenu 1540 Kč.

Další produkty z kategorie Pláště na kolo

Další produkty od výrobce Wtb


Top