Wtb Plášť Raddler 700×44 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá

Levný výrobek Wtb Plášť Raddler 700x44 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá originál od výrobce Wtb jednoduše seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Akční ceny od 1368 Kč
Cena: 1368 Kč

Pro nás Čechy vtipný název, ale věřte, že tenhle plášť není k smíchu. Drsnější verze extra oblíbeného Riddlera. Kombinuje rychlý střed běhounu s četnými krátkými výstupky a mnohem vyšší boční výstupky pro jistotu v nezpevněném terénu. Pro terén, kde je trakce s rychlostí na prvním místě.

Nová ochrana plášťů WTB – SG2

Ochrana plášťů SG2 kromě nízké hmotnosti zajistí i skvělou ochranu proti proražení a defektu. Takovéto pláště mají vysokou hodnotu 120 TPI – neboli počet vláken na 1 palec (threads per inch), která vyjadřuje hustotu vláken v kostře pláště. Tato nová ochranná vrstva je lehká a obsahuje ultratenkou nylonovou vložku, která kryje celou plochu pláště od patky k patce. Vy tak můžete vyrazit na jakýkoliv povrch bez obavy z proražení.

O kolik jsou nové pláště s SG2 odolnější? Laboratorní testy ukazují, že přidání ochranné vrstvy SG2 poskytuje o 33% lepší ochranu bočnic plášťů a o 17% lepší ochranu běhounu než standardní pláště s 60 TPI bez SG2. Gravel vyjížďky jsou stále častější a delší. Jezdci se nezaleknou ani náročného terénu. Proto WTB přichází s odolnými plášti, které vás podrží na jakémkoliv povrchu.

USAGE: Gravel / Cyclocross
CONDITIONS: Dirt / Gravel / Loose / Wet
Průměr kol 28″
Wtb Plášť Raddler 700×44 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá u nás získáte za akční cenu 1368 Kč.

Další produkty z kategorie Pláště na kolo

Další produkty od výrobce Wtb


Top