Wtb Plášť Byway 700×40 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá

Tento unikátní kus Wtb Plášť Byway 700x40 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá od top značky Wtb snadno získáte zde teď právě téměř zdarma! Akční ceny od 1540 Kč
Cena: 1540 Kč

Střední část běhounu pláště Byway je stvořen pro nekončící rychlé dobrodružství na zpevněných cestách, zatímco boční část s výraznými výstupky umožňuje značnou podporu, když dojde na blátivé či sypké podklady. Jejich protáhnutí do bočnic zvyšuje trakci v zatáčkách a přidává dodatečnou ochranu vzorku.

Nová ochrana plášťů WTB – SG2

Ochrana plášťů SG2 kromě nízké hmotnosti zajistí i skvělou ochranu proti proražení a defektu. Takovéto pláště mají vysokou hodnotu 120 TPI – neboli počet vláken na 1 palec (threads per inch), která vyjadřuje hustotu vláken v kostře pláště. Tato nová ochranná vrstva je lehká a obsahuje ultratenkou nylonovou vložku, která kryje celou plochu pláště od patky k patce. Vy tak můžete vyrazit na jakýkoliv povrch bez obavy z proražení.

O kolik jsou nové pláště s SG2 odolnější? Laboratorní testy ukazují, že přidání ochranné vrstvy SG2 poskytuje o 33% lepší ochranu bočnic plášťů a o 17% lepší ochranu běhounu než standardní pláště s 60 TPI bez SG2. Gravel vyjížďky jsou stále častější a delší. Jezdci se nezaleknou ani náročného terénu. Proto WTB přichází s odolnými plášti, které vás podrží na jakémkoliv povrchu.

USAGE: Adventure Road / Gravel / Bikepacking
CONDITIONS: Pavement / Hardpack / Dirt / Gravel
Průměr kol 28″
Wtb Plášť Byway 700×40 Tcs Light Fast Rolling Sg2 Černá u nás získáte za akční cenu 1540 Kč.

Další produkty z kategorie Pláště na kolo

Další produkty od výrobce Wtb


Top