Wtb Bezdušový Tmel Tcs Tubeless Tire Sealant 8oz (236 Ml)

Kvalitní produkt Wtb Bezdušový Tmel Tcs Tubeless Tire Sealant 8oz (236 Ml) od známé společnosti Wtb najdete tady za akční cenu! Aktuálně v akci za 288 Kč
Cena: 288 Kč

Bezdušový tmel WTB TCS Tubeless Tire Sealant je tmel s vlastním vývojem a recepturou ze syntetického latexu a bez amoniaku, který může poškozovat ráfky korozí. Je nejlepší volbou pro rychlou a spolehlivou opravu defektů až do velikosti 6mm. Doporučujeme důkladně promíchat sediment na dně lahve před aplikací tmele.

Tmel funguje nejlépe při nejběžnějších jízdních teplotách do -9 st. C, protože čím více se přidává do tmelu antifreeze chemií, tím více se snižuje výkon tmelu.

TCS Tubeless Tire Sealant využívá k utěsnění propíchnutých míst proces lepivosti, místo aby se spoléhal na odpařovací účinky mnoha receptur na bázi čpavku. Výsledkem je, že tmel funguje lépe ve vlhkých podmínkách, kde jiné tmely mají problémy se srážením kvůli sníženému odpařování.
Syntetický latex udržuje tmel čerstvý po mnoho měsíců jízdy.

TCS Tubeless Tire Sealant je spolehlivý, důkladně testovaný tmel, který doplňuje patentovaný systém WTB TCS pro bezdušové pneumatiky, ráfky, kola, ventilky, pásky a tmel. TCS (Tubeless Compatible System) je standardizovaný systém bezdušových ráfků/pneumatik navržený tak, aby splňoval mezinárodní normy ETRTO a poskytoval nepřekonatelnou spolehlivost.

Doporučené dávkování:

silniční plášť 60 ml
gravel plášť 80- 100 ml
cross country plášť 100 – 125 ml
enduro plášť 125 ml


Barva vícebarevná
Wtb Bezdušový Tmel Tcs Tubeless Tire Sealant 8oz (236 Ml) u nás získáte za akční cenu 288 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Wtb


Top