Wolf Tooth mazivo na řetěz Wt-1 Chain Lube

Tento nejprodávanější výrobek Wolf Tooth mazivo na řetěz Wt-1 Chain Lube originál od výrobce Wolf Tooth najdete tady za výhodnou cenu! Cena od 495 Kč
Cena: 495 Kč

WT-1 Chain Lube je prémiové syntetické mazivo na řetězy a hnací ústrojí pro všechny podmínky v jedné lahvičce. Čistí a chrání řetězy a zároveň zlepšuje celkovou mechanickou účinnost hnacího ústrojí. To umožňuje cyklistům mít po ruce pouze mazivo na řetěz WT-1 namísto samostatného suchého maziva na řetěz, mokrého maziva na řetěz a čističe řetězu. Jako syntetické řetězové mazivo WT-1 zlepší mechanickou účinnost vašeho hnacího ústrojí a zároveň vydrží 3-5x déle než většina ostatních řetězových maziv. WT-1 váš řetěz zároveň vyčistí vytlačením nečistot na povrch, kde je lze setřít, poté ochrání váš řetěz za všech jízdních podmínek a umožní vám jezdit déle mezi aplikacemi.

Zde je návod, jak začít používat WT-1 Chain Lube:

Láhev WT-1 protřepejte zhruba po dobu 30 sekund. V každé láhvi je přítomné kuličkové ložisko, které pomáhá směs promíchat.
Naneste jednu kapku na každý váleček vašeho řetězu. Doporučujeme použít mazivo WT-1 Chain Lube na horní stranu řetězu mezi přehazovačku a převodník.
Protočte několikrát řetěz, to pomáhá WT-1 Chain Lube najít cestu mezi všemi oky vašeho řetězu.
Otírejte řetět hadříkem z mikrovlákna, dokud se nezdá čistý se světlým leskem. Zpočátku to bude vypadat extra špinavě, pak se ale vyčistí, když špínu setřete.
Po několika prvních aplikacích si všimnete, že váš řetěz vypadá po prvních několika jízdách extra špinavý. To znamená, že WT-1 Chain Lube funguje, protože přísada podobná detergentu se dostala do mezer a štěrbin vašeho řetězu a aktivně vytlačuje nečistoty a mastnotu. Po prvních několika jízdách řetěz otřete, abyste odstranili nečistoty z řetězu. Jak budete jezdit víc a víc, uvidíte, jak bude WT-1 fungovat a váš řetěz bude čistý, tichý a účinný.
Barva vícebarevná
Wolf Tooth mazivo na řetěz Wt-1 Chain Lube u nás získáte za akční cenu 495 Kč.

Další produkty z kategorie Čištění a mazání na kolo

Další produkty od výrobce Wolf Tooth


Top