WINNWELL 72″ (postranní síť) branka + Merco Shooting Pad střelecká deska

Tento akční produkt WINNWELL 72" (postranní síť) branka + Merco Shooting Pad střelecká deska od kvalitní značky Winnwell jednoduše můžete najít právě nyní v akci! Aktuálně v akci za 6290 Kč
Cena: 6290 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. WINNWELL 72″ (postranní síť) hokejová branka

Hokejová branka Winnwell 72″ Quik Net s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít, která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Síť v brance je u tohoto modelu uchycena pomocí pásků se suchým zipem, díky kterým výborně síť upevníte a hlavně jí upevníte rychle a snadno. Nemusíte se zdržovat s provlékáním tkaničky. S tkaničkou si „pohrajete“ u přichycení bočnic, které chytají přestřelené puky a balonky. Není se však čeho bát. Provlečením tkaničky kolem bočnic a konstrukce branky bočnice perfektně upevníte a můžete začít trénovat. Během několika minut je branka 100% připravené ke střelbě. Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckouplachtu Winnwell Accushot 72″. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

  • rozměry: 72″ x 48″ x 27″ (183cm x 122cm x 68cm)
  • odolné trubky o průměru 2″ (5cm)
  • „snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • rychlé připevnění sítě díky QuikNet Mesh systému – upínání na suché zipy
  • odolná polyesterová síť

Merco Shooting Pad deska pro nácvik střelby 100x 200cm

Shooting pad – střelecká deska je speciální deska vyrobená z vysokohustotního polyetylenu, který mimo jiné vyniká nízkým koeficientem tření a 6x vyšší odolností proti opotřebení než ocel. Deska je tedy ideální pomůckou pro trénink techniky práce s hokejovou holí a především pak pro nácvik střelby.

Počet kusů:1 ks
síla:2 mm
materiál:HDPE (Polyetylen s vysokou hustotou)
rozměr:1000 x 2000 mm
hmotnost:3.700 g
barva:bílá
roční kolekce:2014
Barva vícebarevná
WINNWELL 72″ (postranní síť) branka + Merco Shooting Pad střelecká deska u nás získáte za akční cenu 6290 Kč.

Další produkty z kategorie Hokejové doplňky

Další produkty od výrobce Winnwell


Top