WILDMAN Pouzdro telefonu na kolo ES3

Velmi žádaný výrobek WILDMAN Pouzdro telefonu na kolo ES3 od značky WILDMAN snadno můžete získat právě zde za akční cenu. Akční ceny od 515 Kč
Cena: 515 Kč

Univerzální držák Wildman je praktický a užitečný doplněk na kolo. Díky jeho voděodolné a prachuvzdorný konstrukcí a použitým materiálům, které absorbují nárazy a vibrace zůstane Vaše zařízení v bezpečí i v terénu nebo při extrémních podmínkách. Držák má z přední strany průhlednou fólii, díky které můžete své zařízení použít jako GPS navigaci a také umožňuje ovládání i během jízdy. Pouzdro je však navrženo tak, aby se v případě potřeby dalo zařízení rychle a jednoduše vyjmout a vložit. Výjimečnou fixaci brašny na rámu kola zajistí popruhy se suchým zipem které ji spolehlivě udrží ve správné poloze i při jízdě mimo asfaltových silnic. Velký prostor pod telefonem v brašně se dá využít například na úschovu záložního zdroje, dokladů a dalších potřebných věcí na cestách.

Funkce:
1.Multiple Protection – Skládá se z tvrdé skořepiny EVA, PU uhlíkové textury, gumového nepromokavého zipu, tento vak je odolný vůči tlaku a nárazům, což může účinně chránit obsah.
2. Velký prostor – Má velký vnitřní prostor, ve kterém lze uložit mnoho předmětů.

3. Citlivá folie na horní straně vyrobená z TPU umožňuje bezproblémové a plynulé ovládání telefonu.
4.Intimate Design – Navrženo s otvorem pro kabel pro sluchátka a otvorem pro nabíjecí kabel, je pohodlnější použití. Vnitřní stabilní struktura může pevně opravit mobilní telefony a vyhnout se vrtění.
5.Waterproof – Vyrobeno z nepromokavého materiálu, bez obav o jízdu na kole v deštivých dnech.
6.Universal – Je vhodný pro téměř 99% běžných mobilních telefonů, jehož obrazovka je do 6,5″ palce.
7. Snadná instalace – S ořezatelným samolepícím suchým zipem jej můžete upravit tak, aby odpovídal požadované montážní délce podle rámů kol.

Technické parametry:

– Materiál: PU + EVA
– TPU folie: 0,3 citlivého TPU
– Otvor pro sluchátka: Ano
– Otvor USB kabelu: Ano
– Velikost: 4,7″ – 6,5″
Barva Černá
WILDMAN Pouzdro telefonu na kolo ES3 u nás získáte za akční cenu 515 Kč.

Další produkty z kategorie Brašny na kolo

Další produkty od výrobce WILDMAN


Top