Weider Pure Creatine 600g

Tento unikátní kus Weider Pure Creatine 600g od známé společnosti Weider najdete u nás nyní ve výprodejové akci! Teď v akci 736 Kč
Cena: 736 Kč

Weider Pure Creatine je přípravek je výborným doplňkem výživy při budování vaší svalové hmoty. Kreatinzvyšuje okamžitý silový výkon, což vede k rozvoji vašich silových parametrů a k nárůstu svalové hmoty.

Produkt obsahuje výhradně HPLC testovaný, certifikovaný kreatin monohydrát vyrobený v Německu pod ochrannou známkou Creapure ®. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu. Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink. Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé. Tento produkt pomohl už mnoha sportovcům v úsilí o zvýšení výkonnosti a intenzity tréninku.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 1 čajovou lžičku (5 g) v džusu nebo sacharidovém nápoji.
  • Prvních 4-6 dnů užívejte 3-4 dávky rovnoměrně rozdělené v průběhu dne, potom 1-2 dávky denně.
  • Užívejte nejdéle 6 týdnů, potom udělejte přestávku v délce 2-4 týdny.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Weider Pure Creatine 600g:

ve 100g v 1 dávce (5g)
Kreatin monohydrát 100 g 5 g

Složení:

100 % kreatin monohydrát

Alergeny:

Neobsahuje

Barva vícebarevná
Weider Pure Creatine 600g u nás získáte za akční cenu 736 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Weider


Top