Vlnka Podložka na jógu z ovčí vlny Merino

Tento žádaný produkt Vlnka Podložka na jógu z ovčí vlny Merino od populární značky jednoduše najdete u nás právě skutečně výhodně! Akční ceny od 1799 Kč
Cena: 1799 Kč

Podložka na jógu z ovčí vlny merino je ze spodní části vyrobena z protiskluzového materiálu, tudíž skvěkle drží na koberci i na plovoucí podlaze. 200×75 cm Podložka na jógu z ovčí vlny merino je ze spodní části vyrobena z protiskluzového materiálu, tudíž skvěle drží na koberci i na plovoucí podlaze. Podložka je 1,5 cm vysoká a proto je při cvičení velmi pohodlná. Povrch podložky je opatřen ovčí vlnou merino.

Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.

Zajisté oceníte, že ovčí je vyrobena od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti.
Rozměr 200×75 cm
Vlnka Podložka na jógu z ovčí vlny Merino u nás získáte za akční cenu 1799 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení


Top