Vito Life Beta Alanin 560mg 100 kapslí

Žádaný produkt Vito Life Beta Alanin 560mg 100 kapslí pocházející od značky Vito Life jednoduše můžete získát zde teď právě téměř zdarma. Teď za akční cenu 260 Kč
Cena: 260 Kč

Beta alanin je aminokyselina, která při spojení s histidinem tvoří ve svalové buňce karnosin. Ten pomáhá snižovat únavu během cvičení. Proto tuto aminokyselinu milují profesionální sportovci a kulturisté.

Beta alanin není látkou s pochybnými účinky, kterých je na trhu nespočet. Tato neesenciální aminokyselina prošla mnoha studiemi na významných univerzitách a institutech. Důležité je vědět, že jde o tělu vlastní látku, která se tvoří v játrech a vyskytuje se v potravinách, jako je maso nebo drůbež. Má úzkou souvislost s další aminokyselinou zvanou histidin, se kterou když se spojí, vytvoří karnosin.

Právě karnosin má velice zásadní účinky na náš organismus čelící zvýšené zátěži. Dokáže totiž zabránit metabolické acidóze tím, že se chová jako pufrovací (tlumící) činidlo, které vás zbaví iontů vodíku, čímž zabrání velkému poklesu pH krve. Tento efekt bude mít za následek to, že se neunavíte tak rychle.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Beta alanin (99 %) 560 mg, tobolka (želatina a barviva: oxid titaničitý, hlinitokřemičitan draselný)

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 3 – 4 tobolky 2 x denně, zapijte dostatečným množstvím tekutin

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 3 kapsle
Beta Alanin – CarnoSyn® 560 mg 1680 mg

Barva vícebarevná
Vito Life Beta Alanin 560mg 100 kapslí u nás získáte za akční cenu 260 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Vito Life


Top