Vitaland L-Lysin 100 kapslí

Oblíbený a kvalitní výrobek Vitaland L-Lysin 100 kapslí od společnosti Vitaland jednoduše pořídíte u nás se slevou! Nabídky od 269 Kč
Cena: 269 Kč

L-Lysin je esenciální aminokyselina vyskytující se převážně v potravinách zvířecího původu. Tato aminokyselina má neobyčejný význam pro biosyntézu proteinů a tím pro výstavbu tělu vlastních bílkovinových struktur (kolagen, zuby, kosti a svaly). Mimořádný význam má L-Lysin při šetrném boji proti herpetickým infekcím způsobujících opar.

L-Lysin při něm tlumí transportní mechanismus L-argininu v buňkách, aminokyseliny důležité pro rozmnožování viru. Současné výzkumy ukazují, že esenciální aminokyselina L-Lysin působí proti herpetickým infekcím a prodlužuje období bez oparu. Rovněž může významně zkrátit fázi regenerace intaktní kožní bariéry. Cílené a úspěšné léčení oparu vyžaduje dodání 1500 mg L-Lysinu denně, pokud možno ve formě čisté substance.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-lysin hydrochlorid; želatinová tobolka (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látka protispékavá: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ:

1-3 kapsle denně.

UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu v suchu a temnu, při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli
L-lysin HCL 400 mg

Barva vícebarevná
Vitaland L-Lysin 100 kapslí u nás získáte za akční cenu 269 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Vitaland


Top