VitaHarmony Maca 500mg 250 kapslí

Unikátní a žádaný výrobek VitaHarmony Maca 500mg 250 kapslí od značky VitaHarmony můžete sehnat na našich stránkách teď levně. Ceny již od 583 Kč
Cena: 583 Kč

Maca je prastará rostlina z peruánských And se širokým spektrem působení. Je ceněná pro své účinky už více jak 2000 let. Inkové užívali macu pro její výživovou hodnotu a její vliv na plodnost, potenci (libido), sexuální touhu, životní sílu a růst svalové hmoty. Významnou a ceněnou výhodou macy je dlouhodobé přetrvávání účinků. Maca napomáhá i při celkové vyčerpanosti organismu, výkyvech nálady a apatii.

Působení macy je bezpečné, efektivní, netoxické a dlouhodobé. Tělu dodá energii, a to nejen sexuální. Je ceněná pro vysoký obsah vápníku, fosforu, železa, jódu a vitaminu E.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ:

obsahuje: MACA (extrakt lepidium meyenii) stearan hořečnatý E470b, želatina

DÁVKOVÁNÍ:

Vezměte 2 kapsle denně. Kapsli spolkněte celou.

Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pokud trpíte těžkými depresemi a úzkostnými stavy, je dobré se o užívání macy zmínit svému lékaři. Maca může díky svým povzbudivým účinkům tyto stavy maskovat.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Maca Powder 500 mg

Barva vícebarevná
VitaHarmony Maca 500mg 250 kapslí u nás získáte za akční cenu 583 Kč.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce VitaHarmony


Top