Victor Ultramate 9 2016 badmintonová raketa

Velmi žádaný kus Victor Ultramate 9 2016 badmintonová raketa od top značky Victor můžete najít právě za akční cenu. Akční cena již od 1255 Kč
Cena: 1255 Kč

VICTOR Ultramate 9 – 100% High Carbon with Wave Technology, vysoce kvalitní zpracování, atraktivní matný design, nízká váha a precizní ovladatelnost jsou hlavními přednostmi rakety Ultramate 9. VICTOR Ultramate 9 má prodlouženou délku 675 mm, což je v současnosti standardní a nejpoužívanější délka. Hlava rakety má isometrický tvar (nejtypičtější tvar hlavy u dnešních raket). Raketa je dodávána se standardní velikostí gripu – G3. Včetně výpletu váží 88g, je vyvážená spíše do ruky – hodnota 4 (stupnice = 1-vyvážení do hlavy, 3-na střed, 5-do ruky) tuhost rámu je vyjádřena hodnotou 2 – spíše tuhý (stupnice = 1-extra stiff-výrazně tuhý, 5-extra flex – výrazně pružný). Je dodávaná s kvalitním a odolným výpletem Victor Lawntex, racketbagem na celou raketu a omotávkou Victor Fishbone – nejprodávanější grip Victor.

Raketa je určena pro středně pokročilé hráče, kteří mají předpoklady a vůli zlepšovat se a jejich dosavadní raketa jim tento rozvoj neumožňuje. Raketa je příjemně lehká, velmi dobře ovladatelná a je určena pro všestranné hráče, kteří využívají technické údery a zároveň čekají na příležitost razantně a přesně zaútočit.

ULTRAMATE 9 – READY TO WIN
Parametry

výrobce: Victor
materiál: 100% Uhlík
barva: černá / žlutá
délka: 675 mm
tvrdost: mírně tuhý rám
hmotnost: 88 g
počet kusů: 1 ks
obal v ceně: na celou raketu
vypletená raketa: Victor Lawntex
roční kolekce: 2016
vyvážení rakety: mírně do hlavy
tvar hlavy: isometrická
výkonnost: pokročilí hráči
grip: Victor Fishbone / G3
Barva vícebarevná
Victor Ultramate 9 2016 badmintonová raketa u nás získáte za akční cenu 1255 Kč.

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Victor


Top