Unihoc Optima 66

Nejprodávanější produkt Unihoc Optima 66 od značky Unihoc snadno můžete získát na našich stránkách nyní se slevou. Nabídky od 3999 Kč
Cena: 3999 Kč

Profesionální florbalová maska pro brankáře. Hlava totiž musí být po celou dobu v maximálním bezpečí a komfortu. Tato maska spojuje ověřené prvky a zkušenosti brankářů v jeden celek. Maska je lehká. Umožňuje rychlý pohyb hlavou a dokonalý přehled o hře. Uvnitř masky jsou rozmístěné odnímatelné prošívané polstry. Chrání hlavu při nárazech a zároveň efektivně odvádí pot. Prošívané polstry výrazně prodlužují životnost a schopnost sát pot.
Chránič brady je z měkké pěny a je nastavitelný. Aby maska dokonale seděla každému brankáři, jde snadno přizpůsobit díky pěti přezkám na vnější straně masky.
Masku hravě nasadíte jednou rukou a díky pružným gumovým popruhům drží bezpečně i při náročných situacích a těžkých zákrocích. Brankáři se shodují, že i při zákrocích, kdy musí skočit po míčku, helma drží pevně a mohou se spolehnout, že mají nejlepší možný přehled o situaci okolo sebe.
Barva vícebarevná
Unihoc Optima 66 u nás získáte za akční cenu 3999 Kč.

Další produkty z kategorie Brankářská florbalová výstroj

Další produkty od výrobce Unihoc


Top