Tričko Klimatex seamless TAS Černá

Unikátní a žádaný výrobek Tričko Klimatex seamless TAS Černá od top výrobce KLIMATEX snadno můžete získat tady opravdu levně! Ceny od 549 Kč
Cena: 549 Kč

Pánské seamless triko TAS
Pánské seamless triko s minimálním množstvím švů vyrobené z luxusního materiálu s vysokým obsahem polypropylenu.

Funkční pánské triko s dlouhým rukávem v moderním designu a seamless provedení. Bezešvá (seamless) technologie minimalizuje počet švů a eliminuje tak podráždění kůže. Speciální zóny a struktury pro optimální ventilaci pokožky jsou vypletené, ne šité. Luxusní extra pružný materiál s vysokým obsahem polypropylenu pro zajištění optimálního mikroklima a teploty kůže. Polypropylénové vlákno je lehké, má vynikající termo-izolační schopnosti, odvádí pot a zanechává pokožku suchou a bez pachů, je stálobarevné a brání rozmnožování bakterií. Zajišťuje maximální odvod vlhkosti a rychlé schnutí. Materiál je ideální pro zvýšenou fyzickou zátěž, pomáhá udržovat optimální teplotu kůže, eliminuje výkyvy v teplotě při střídání velké námahy a klidové fáze (např. aktivní fáze lyžování a posléze pasivní fáze na lanovce). Zabraňuje prochladnutí.

Použití: ideální jako první vrstva pro zimní sporty, bivakování a turistiku v chladnějším počasí. Celoročně pak jako samostatná vrstva na běhání, cyklistiku, atd. Triko je skvělé také pod motorkářskou kombinézu.

Výrobek je ultralehký a skladný. K triku doporučujeme do kompletu spodky VIDOR ve stejném designu.

Materiál: 71% polypropylen, 21% polyamid, 8% elastan
Barva Černá
Tričko Klimatex seamless TAS Černá u nás získáte za akční cenu!

Další produkty od výrobce KLIMATEX


Top