Thermowave Dámské funkční spodky merino WARM Fialová POUZE XL (VÝPRODEJ)

Kvalitní a oblíbený kus Thermowave Dámské funkční spodky merino WARM Fialová POUZE XL (VÝPRODEJ) od odblíbeného výrobce Thermowave získate u nás opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1148 Kč
Cena: 1148 Kč

Řada funkčního oblečení Merino Warm je ideální především pro outdoor, zimní sporty a kempování. Díky obsahu merino vlny zajišťuje v zimě maximální hřejivost. Díky 100% merino vlně má funkční prádlo jedinečnou schopnost absorbovat velký objem vlhkosti a současně zamezuje pachům. Dokonalý střih a pružnost napomáhá volnosti pohybu při sportu. Použitá ovčí vlna merino skvěle reguluje teplotu a spolehlivě odvádí pot od pokožky. Materiál je vysoce pevný a odolný vůči poškození či zničení. Z toho důvodu, je toto funkční termo prádlo vyráběno právě z vysoce kvalitní vlny merino. Tento materiál při nízkých teplotách zahřeje a spolehlivě udrží teplo. Při náhlém oteplení nebo při náročném výkonu naopak příjemně chladí. Spolehlivě odvádí vlhkost od těla a vypařuje ji do ovzduší.

Thermowawe vyrábí funkční oblečení první vrstvy, vhodné pro různé povětrnostní podmínky a úrovně činnosti. Kvalita oblečení je založena na 85 letech zkušeností z řemeslné práce v terénu. Tato spolupráce s odborníky a lidmi z terénu zajišťuje neustálý výzkum a vývoj pro výrobu merino prádla, které zajistí výkon, funkčnost, vytrvalost a pohodlí.

Složení: 100% merino vlny o gramáži 180g/ m2
Barva fialová
Thermowave Dámské funkční spodky merino WARM Fialová POUZE XL (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 1148 Kč.

Další produkty z kategorie Dámské spodky

Další produkty od výrobce Thermowave


Top