The Protein Works Whey Protein 360 2400 g

Tento žádaný produkt The Protein Works Whey Protein 360 2400 g od kvalitní značky The Protein Works jednoduše můžete získat tady teď právě skutečně výhodně. V akci od 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Whey Protein 360 ® je tvořený směsí syrovátkového koncentrátu, izolátu, hydrolyzátu a sójového proteinu, která obsahuje vyvážený mix až 24 g rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin v jedné porci. Ty mají v těle důležitou roli, neboť přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, stejně jako k udržení zdravých kostí.

Whey Protein 360 ® obsahuje funkční směs syrovátkového koncentrátu, izolátu, hydrolyzátu a sojové bílkoviny

Whey Protein 360 ® je lahodný vícesložkový protein, který obsahuje syrovátkový koncentrát, izolát, hydrolyzát a sójový protein. Jednou porcí doplníte tělu až 24 g rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin, které téměř okamžitě nastartují regenerační procesy tréninkem namožených svalů. Proto je protein oblíbeným doplňkem stravy, jenž používají například sportovci usilující o svalový růst, který bílkoviny podporují.

Stejně tak je ovšem populární i u lidí v dietě, kteří se chtějí zbavovat tuku, a ne svalů. Bílkoviny totiž přispívají k udržení svalové hmoty, což oceníte zejména při hubnutí. Můžete tak snadno přispět k ochraně svalové hmoty před jejím spálením na energii během období sníženého kalorického příjmu. Jistě oceníte i to, že v jedné porci obsahuje maximálně 1,1 g cukru a nenajdete v něm více než 1,4 g tuků. Protein však rozhodně není určen jen sportovcům či lidem, kteří chtějí zhubnout. S příjmem bílkovin může snadno pomoci i všem ostatním. Dostatečný příjem bílkovin je totiž důležitý i pro nesportující část populace, neboť má vliv na udržení zdravých kostí a správný průběh dalších procesů, které se odehrávají v organismu.

Protein nemusíte konzumovat jen jako nápoj smíchaný s vodou nebo mlékem. Můžete ho přidat také do smoothies, kaší či dezertů, čímž snadno zvýšíte obsah bílkovin v jídle. Je dostupný v několika lahodných příchutích, a tak si na své přijde opravdu každý.

Whey Protein 360 ® a jeho výhody

  • je směsí syrovátkového koncentrátu, izolátu, hydrolyzátu a sójového proteinu
  • obsahuje až 24 g rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin v jedné porci
  • přispívá k udržení a růstu svalové hmoty
  • má vliv na udržení zdravých kostí
  • vytvoříte z něj lahodný nápoj, smoothies, kaše či dezerty
  • dobře se rozpouští
  • má lahodnou chuť

Složení

Příchuť Chocolate Silk – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), sójový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko)], kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, stabilizátor (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

Příchuť Banánový milkshake – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: sójový lecitin) (mléko), sójový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (emulgátor: sójový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko)], aroma, stabilizátor (xanthanová guma), barvivo (kurkumin), sladidlo (sukralóza).

Příchuť Čokoládovo-pomerančový vír – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), sojový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko)], kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, stabilizátor (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

Příchuť Čokoládovo-arašídové sušenkové těsto – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), sojový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko)], kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, sůl, stabilizátor (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

Příchuť Slaný karamel Bandit – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: sójový lecitin) (mléko), mléčný proteinový koncentrát, sójový protein, izolát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko), aroma, barvivo (jE150c), ( stabilizátor (xantanová guma), sladidlo (sukralóza).

Příchuť Jahoda a smetana – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), sojový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko)], aroma, barvivo (prášek z červené řepy), stabilizátor (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

Přihnout Francouzský vanilkový krém – Proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), sojový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (emulgátor: slunečnicový lecitin) (mléko), hydrolyzovaná syrovátka (mléko)], aroma, stabilizátor (xanthanová guma), sladidlo (sukralóza).

Dávkování

Přidejte 1 odměrku (30 g) do 200-250 ml vody nebo mléka. Po důkladném rozmíchání můžete přímo konzumovat.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (Příchuť Čokoládové hedvábí) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 489 kJ / 118 kcal
Tuky 1,4 g
z toho nasycené tuky 0,7 g
Sacharidy 2,4 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,5 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,31 g
Nutriční hodnoty (Příchuť Banánový milkshake) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 493 kJ / 119 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené tuky 0,6 g
Sacharidy 2,1 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,2 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,33 g

Nutriční hodnoty (Příchuť Čokoládovo-pomerančový vír) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 489 kJ / 118 kcal
Tuky 1,4 g
z toho nasycené tuky 0,7 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,5 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,31 g

Nutriční hodnoty (Příchuť Čokoládovo-arašidové sušenkové těsto) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 488 kJ / 118 kcal
Tuky 1,4 g
z toho nasycené tuky 0,7 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,5 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,4 g

Nutriční hodnoty (Příchuť Slaný karamel Bandit) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 485 kJ / 117 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené tuky 0,6 g
Sacharidy 2,2 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,2 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,25 g

Nutriční hodnoty (Příchuť Jahoda a smetana) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 490 kJ / 119 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené tuky 0,6 g
Sacharidy 2 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,2 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,33 g

Nutriční hodnoty (Příchuť Francouzský vanilkový krém) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 493 kJ / 119 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené tuky 0,6 g
Sacharidy 2,2 g
z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0,2 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 0,33 g

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, chráňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Příchuť francouzský vanilkový krém
The Protein Works Whey Protein 360 2400 g u nás získáte za akční cenu 1599 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce The Protein Works


Top