TEMPISH Brzda T univerzální

Tento diskontní kus TEMPISH Brzda T univerzální od výrobce Tempish jednoduše seženete u nás právě skutečně levně. Nabídka od 436 Kč
Cena: 436 Kč

Univerzální brzda na in-line brusle TEMPISH s průměrem koleček 90-110mm. Brzdu lze namontovat na vybrané fitnessové brusle, jejichž průměr koleček je v rozmezí 90-110 mm a které disponují otvory v podvozku se závity. Potenciálně je možné brzdu použít i na jiné podvozky, které mají vhodné místo pro vyvrtání závitového otvoru v podvozku (tuto úpravu neprovádíme, jelikož se jedná o zásah do konstrukce bruslí). Součástí balení je 1 oska s délkou 39 mm (na vašich bruslích můžete potřebovat osku jiného rozměru, které máme v nabídce náhradních dílů ke kolečkovým bruslím), která slouží pro uchycení zadního kolečka a 2 šrouby pro upevnění brzdy k podvozku. Výška brzdového špalku se dá nastavit tak, aby se vám brzdilo co nejpřirozeněji a nejpohodlněji. Brzdový špalek také můžete přenastavit po jeho částečném opotřebení opět do efektivnější a účinnější pozice.
Materiál držáku: nylon.
Materiál špalku: TPR.
Brzdu nelze použít u bruslí, které nemají závitový otvor v podvozku mezi posledním a předposledním kolečkem nebo možnost otvor vyvrtat.
V případě instalace brzdy na podvozek se závitem do podvozku pro 8 mm osky je zapotřebí dokoupit speciální sadu osek (produktové číslo 101100105).
Tuto brzdu lze použít na modely: WENOX (Lady)
Barva vícebarevná
TEMPISH Brzda T univerzální u nás získáte za akční cenu 436 Kč.

Další produkty z kategorie Chrániče na in-line

Další produkty od výrobce Tempish


Top