Tarrago HighTech Nano Protector 400 ml impregnace

Tento kvalitní a žádaný výrobek Tarrago HighTech Nano Protector 400 ml impregnace od populárního výrobce Tarrago jednoduše získáte zde nyní opravdu levně. Nabídka od 269 Kč
Cena: 269 Kč

Tarrago HighTech Nano Protector spray 400 ml je špičková impregnace nové generace se samočisticím účinkem založená na revoluční NANOTECHNOLOGII. Po aplikaci NANO PROTECTORU se vlákna impregnovaného výrobku stanou výrazně odolnější proti vodě a nečistotám. Voda a nečistoty na vlákna nepřilnou a stečou z povrchu dolů jako perly (tzv. „lotosový efekt“), což zaručí, že i velké znečištění se dá poté lehce odstranit. Materiály zůstávají prodyšné a při pravidelném používání zůstává povrch déle jako nový.

Doporučeno pro Gore Tex a ostatní High-Tech membrány. Pro všechny druhy kůží, semiš, nubuk, a textilní materiály z oboru HIGH-TECH.

Nano Protector získal OSVĚDČENÍ S VYNIKAJÍCÍMI VÝSLEDKY od akreditované laboratoře zkušebny AZL Otrokovice s.r.o., která jej podrobila náročnému testu odolnosti vůči vodě a propustnosti pro vodní páru.
Barva vícebarevná
Tarrago HighTech Nano Protector 400 ml impregnace u nás získáte za akční cenu 269 Kč.

Další produkty z kategorie Impregnace a ochranné přípravky

Další produkty od výrobce Tarrago


Top