Suunto Suunto 3 Granite Red

Tento žádaný výrobek Suunto Suunto 3 Granite Red od top výrobce Suunto jednoduše můžete najít zde opravdu výhodně. Cena od 5800 Kč
Cena: 5800 Kč

Lehké, ale odolné sportovní hodinky s adaptivním vedením v novém designu.

Suunto 3 jsou elegantní fitness hodinky s mnoha chytrými funkcemi. Jsou určené pro uživatelky a uživatele, kteří udržují aktivní životní styl, mají zájem o své zdraví a pohodu. Díky zkušenostem s vývojem špičkových sporttesterů, navrhlo Suunto hodinky tak, aby poskytovaly bohatou zpětnou vazbu a doporučení a současně byly snadno používány. Hodinky jsou vyráběné ve Finsku.

Hodinky pro vás vytvoří osobní tréninkový plán, který se přizpůsobí vašim potřebám. Během cvičení získáte pomoc v reálném čase, která vám pomůže nastavit zdravou a prospěšnou intenzitu cvičení.

Sledování aktivit 24/7 s kroky, kaloriemi a spánkem, spolu s monitorováním stresu a zotavení, poskytnou komplexní pohled na váš den a pomohou vám udržovat zdravou rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem.
Výdrž až 10 dnů, adaptivní tréninkové vedení a spánek, aktivita 24/7, odhadovaný tep na zápěstí. Hodinky nemají vlastní GPS, ale mohou využít GPS připojeného mobilního telefonu .

Suunto 3 jsou nejlehčí hodinky Suunto, váží pouhých 36g a díky jednoduchému designu je lze považovat i za módní doplněk. Oproti profi-sportovním modelům nemají uživatelské přizpůsobení sportovních funkcí, avšak o to více poskytují biometrických údajů. Mají také velké množství užitečných a snadno přepínatelných ciferníků. Suunto 3 nemají dotykovou obrazovku, ale ovládání 5 tlačítky je snadné a rychlé.

Hodinky jsou funkčně totožné s modely Suunto 3 Fitness. Liší se pouze pastelovými barvami, místem původu a tělo mají z ABS namísto kompozitního Polyamidu (v obou případech se jedná o materiály špičkových vlastností).

Hlavní vlastnosti

 • Hodinky vhodné pro fitness, 24/7 měření aktivity
 • Robustní a přece lehké (36g).
 • Tělo z ABS (Akrylonitril Butadien Styren), ocelová luneta, polyamidové sklíčko.
 • Silikonový, snadno vyměnitelný řemínek
 • Voděodolné na 30m dle ISO6425 (pro plavání).
 • Bez vlastní GPS, lze však připojit GPS mobilního telefonu.
 • Rychlost, tempo a vzdálenost se počítá pomocí akcelerometru pro běh a chůzi.
 • Vestavěné sportovní režimy pro běh, plavání, cyklistiku, trénink v posilovně a mnoho dalších.
 • Adaptivní trénink se přizpůsobí vašim potřebám.

Obdržíte

 1. Hodinky Suunto 3 Fitness
 2. Originální nabíjecí kabel

Kolekce: Suunto 3
Barva červená
Suunto Suunto 3 Granite Red u nás získáte za akční cenu 5800 Kč.

Další produkty z kategorie Sporttestery a computery

Další produkty od výrobce Suunto


Top