Suunto Smart Sensor 3 Gen bluetooth hrudní pás s pamětí

Unikátní kus Suunto Smart Sensor 3 Gen bluetooth hrudní pás s pamětí od top značky Suunto snadno můžete pořídit zde skutečně levně! Nabídky od 2499 Kč
Cena: 2499 Kč

Třetí generace nejmenšího hrudního pásu značky Suunto vhodná pro sporttestery řady Suunto Vertical, Suunto Race, Suunto 9, Suunto 5, Spartan, Traverse, Ambit 3 a další. Vyzkoušejte nejnovější Smart Sensor i vy. Je tak lehký a pohodlný, že ho během cvičení téměř ani neucítíte.

Mimořádná přesnost tohoto hrudního pásu daná technologií EKG je podpořena schopností zaznamenávat tepovou frekvenci do paměti a dodatečně ji přenést do hodinek. Díky tomu jej můžete využít i při plavání, nebo při kontaktních či bojových sportech!

Hrudní pás je kompatibilní rovněž s hodinkami jiných značek, s chytrými mobilními telefony a dalšími zařízeními podporujícími protokol Bluetooth Smart.

Popruh velikosti S je vhodný pro sportovce s obvodem hrudníku od 56 do 82 centimetrů. Stejný popruh je dostupný také ve velikostech M (70 do 110 cm) a L (od 96 do 160 cm). Součástí dodávky je náhradní kit pro výměnu baterie včetně víčka, baterie a těsnění.

Nejmenší hrudní pás značky Suunto pro přesné sledování tepové frekvence. To vše s nízkou hmotnosti a maximálním komfortem. Suunto Smart Sensor je využitelný při všech sportovních aktivitách včetně plavání. Zatímco plavete, údaje o srdeční frekvenci se ukládají do vnitřní paměti snímače a po vynoření z vody se automaticky přenesou do hodinek Suunto. Díky vnitřní paměti se tento hrudní pás dobře hodí také pro ty aktivity, při kterých nemůžete mít hodinky na zápěstí, například pro kontaktní či bojové sporty. Výsledky můžete následně přesně analyzovat, sdílet s trenérem či tréninkovými parťáky. Odteď vám neuteče jeden jediný tep!

Vlastnosti

  • propojení na bázi protokolu Bluetooth Smart
  • zmenšené a odlehčené provedení pásu pro ještě pohodlnější nošení
  • měření probíhá na principu EKG a je proto přesnější než optické měření z ruky
  • měří reálné hodnoty srdečního tepu a spálené kalorie
  • zaznamenává srdeční frekvenci během plavání a dalších sportů
  • voděodolnost do 30 metrů, snadno vyměnitelná baterie
  • šířka pásu 30 milimetrů, délka pásu nastavitelná od 600 do 880 milimetrů
  • kompatibilní s dalšími sportovními aplikacemi pro iPhone i Android
  • kompatibilní s hodinkami jiných značek (Polar, Garmin atp.) podporujícími protokol Bluetooth Smart.

Barva modrá
Suunto Smart Sensor 3 Gen bluetooth hrudní pás s pamětí u nás získáte za akční cenu 2499 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Suunto


Top