Suunto Smart Heart Rate Belt bluetooth hrudní pás s pamětí

Tento akční a ve slevě produkt Suunto Smart Heart Rate Belt bluetooth hrudní pás s pamětí od kvalitní značky Suunto jednoduše najdete teď za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 1999 Kč
Cena: 1999 Kč

Přesný a spolehlivý hrudní pás vhodný pro modely Suunto 3, Suunto 5, Suunto 9, Spartan, Ambit 3 a Traverse. Je tak lehký a pohodlný, že jej během tréninku téměř ani neucítíte!

Mimořádná přesnost daná technologií EKG je v tomto případě doplněna schopností zaznamenávat tepovou frekvenci do vestavěné vnitřní paměti. Takto znamenaná data lze do hodinek dodatečně přenést. Díky tomu můžete hrudní pás využít i při plavání, nebo například při bojových či kontaktních sportech. Suunto Smart Heart Rate Belt je rovněž kompatibilní s hodinkami jiných značek, s většinou chytrých mobilních telefonů a s dalšími zařízeními podporujícími otevřený standard Bluetooth Smart.

Popruh velikosti S je vhodný pro sportovce s obvodem hrudníku od 56 do 82 cm. Stejný popruh je dostupný také ve velikostech M (70 do 110 cm) a L (od 96 do 160 cm).

Hrudní pás Suunto Smart Heart Rate Belt poskytuje velmi přesné údaje o srdečním tepu bez kompromisu v pohodlí. Jeho použití je vhodné především tam, kde nelze použít měření tepu ze zápěstí nebo takové měření nenabízí dostatečnou přesnost. Například při jízdě na kole, kde jsou hodinky umístěny na řídítkách, při plavání, bojových či kontaktních sportech a podobně.

Suunto Smart Heart Rate Belt navíc disponuje vnitřní pamětí, k jejíž aktivaci dochází tehdy, když pás není v dosahu spárovaných hodinek. Toho využijete při plavání nebo obecně ve chvílích, kdy chcete mír přehled o tepové frekvenci, ale hodinky samotné na ruce mít nemůžete či jednoduše nechcete. Funkce paměti je podporována hodinkami Suunto 3, 5, 9, Spartan, Ambit 3 a Traverse.

Hrudní pás Suunto Smart Heart Rate Belt je také skvělým společníkem pro tréninkovou aplikaci Sports Tracker, která je bezplatně dostupná pro zařízení s operačními systémy Android, iOS a Watch OS.

Klíčové vlastnosti

  • propojení s hodinkami či mobilním telefonem pomocí protokolu Bluetooth Smart
  • měření probíhá na principu EKG a je proto přesnější než optické měření ze zápěstí
  • měří reálné hodnoty srdečního tepu a spálené kalorie
  • zaznamenává srdeční frekvenci během plavání a dalších sportů
  • voděodolnost do 30 m
  • vyměnitelná baterie
  • šířka pásu 3 cm, velikosti S (56-82 cm), M (70-110 cm) a L (96-160 cm)
  • kompatibilní s aplikací Sports Tracker a také dalšími aplikacemi pro Android, iOS a Watch OS
  • kompatibilní s hodinkami jiných značek podporujícími protokol Bluetooth Smart

Barva modrá
Suunto Smart Heart Rate Belt bluetooth hrudní pás s pamětí u nás získáte za akční cenu 1999 Kč.

Další produkty z kategorie Hrudní pásy

Další produkty od výrobce Suunto


Top