STRIX Sportovní taška Ultimate Duffle Black

Tento výjimečný kus STRIX Sportovní taška Ultimate Duffle Black od kvalitní značky STRIX jednoduše najdete tady a teď levně. Nabídky od 1199 Kč
Cena: 1199 Kč

Sportovní taška Ultimate Duffle patří mezi elitní tašky prémiové rodiny STRIX. Okouzlí minimalistickým designem s důrazem na každý detail a ozdobnými prvky. Vyniká reflexním logem STRIX, díky kterému vás nikdo nepřehlédne. Nabízí velkorysý úložný prostor, držák na jógamatku a praktické boční kapsy. Je vyrobena z odolného polyesteru a hodí se do fitka i na cesty.

Sportovní taška Ultimate Duffle – elitní taška s velkorysým úložným prostorem, držákem na karimatku a reflexním logem, díky kterému vás nikdo nepřehlédne

Sportovní taška Ultimate Duffle je vhodná pro každého, kdo hledá nekompromisního parťáka na sport nebo na cesty. Jedná se o elitní tašku prémiové rodiny STRIX, která okouzlí svým minimalistickým designem. Ten klade důraz na každý detail a celkový dojem dotváří různé ozdobné prvky. Vyniká reflexním logem, díky kterému vás nikdo nepřehlédne. Bezpečně se tak můžete pohybovat venku i během špatných světelných podmínek večer, brzy ráno nebo v šeru. Samozřejmostí je velkorysý úložný prostor s objemem 15 l, který se postará o všechny vaše věci.

Chrání ho spolehlivé zipy, díky kterým vám nic nevypadne. Poslouží na uložení oblečení, doplňků, osobních věcí, lahve s vodou a všeho, co vám nesmí chybět, ať už se vydáte kamkoliv. Kromě toho je tato sportovní taška ideálním pomocníkem i na cestu za vašimi sportovními aktivitami. Pohodlně se nosí díky popruhu přes rameno a má jednu větší a dvě menší kapsy, které doplňují síťované kapsy vhodné pro boty.

Sportovní taška Ultimate Duffle se tak hodí do fitka a má také držák vyhrazený pro podložku na jógu (jógamatku). Navíc se pyšní samostatnou kapsou na přední straně, kam si můžete uložit osobní věci, které chcete mít vždy po ruce, jako peněženka či mobil. Taška je kromě toho vyrobena z polyesteru, který vyniká vysokou odolností. Tento materiál zaručí, že vám vydrží velmi dlouhou dobu. Zároveň je pevná a drží svůj tvar.

Zařaďte se mezi elitu kolem značky STRIX a projevte naplno svou lásku k aktivnímu životnímu stylu.

Sportovní taška Ultimate Duffle a její výhody

 • elitní taška prémiové rodiny STRIX
 • má minimalistický design s důrazem na každý detail
 • má reflexní logo, díky kterému vás nikdo nepřehlédne
 • má velkorysý úložný prostor, který chrání spolehlivé zipy
 • hodí se na cesty i do fitka
 • má jednu velkou a dvě menší kapsy
 • má síťované kapsy vhodné na boty
 • je pevná a drží svůj tvar
 • má objem 15 l
 • má držek vyhrazený pro podložku na jógu (jógamatku)
 • má samostatnou kapsu na přední straně
 • je vyrobena z odolného polyesteru

Materiál

Polyester

Rozměry

Rozměry Délka Šířka Výška
Taška 51 cm 28.5 cm 25.5 cm

Barva černá
STRIX Sportovní taška Ultimate Duffle Black u nás získáte za akční cenu 1199 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce STRIX


Top