Spokey VX-FIT Magnetický horizontální rotoped s opěrkou a madly, skládací

Tento velmi žádaný kus Spokey VX-FIT Magnetický horizontální rotoped s opěrkou a madly, skládací od top výrobce Spokey snadno najdete u nás skutečně výhodně. Nabídky od 3722 Kč
Cena: 3722 Kč

Magnetický horizontální rotoped Spokey VX-FIT – je kompaktní, lehký a skládací, díky čemuž se bez problému vejde i do menšího bytu,

– má pohodlné, výškově nastavitelné sedátko s opěrkou zad a madly,

– umožňuje cvičit v bezpečné poloze pro páteř – tzn. v polosedě,

– má 2,5 kg setrvačník a displej, na kterém si můžete kontrolovat průběh tréninku.

Magnetický rotoped Spokey VX-FIT je jedinečný model určený k efektivnímu, pohodlnému, a hlavně bezpečnému domácímu tréninku. Rotoped je navržen tak, abyste mohli zaujmout co možná nejpohodlnější polohu během cvičení, a zároveň vám umožní trénovat bez zátěže související s vaši hmotnosti těla. Má pohodlné sedátko s opěrkou zad a madly, které zvýší úroveň vašich domácích tréninků. Díky možnosti skládání, rotoped po tréninku nezabírá doma mnoho místa, a je vhodný i do menších bytů. Rotoped VX-FIT je osvědčená a bezpečná alternativa venkovních tréninků.

Skládací horizontální rotoped

Horizontální tréninkový rotoped Spokey VX-FIT je ergonomický a kompaktní stroj, díky kterému se z vašeho domácího cvičení stane potěšení. Je velmi lehký a zároveň stabilní. Vyznačuje se pevnou a odolnou konstrukcí, velmi tichým chodem a skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru. Doplní vaši domácí posilovnu a dodá jí elegantní vzhled. VX-FIT má 2,5 kg setrvačník, který je ideální jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří se chtějí udržet v dobré fyzické kondici po celý rok. Díky výškově nastavitelnému sedátku umožňuje magnetický rotoped Spokey VX-FIT optimálně přizpůsobit výšku sedátka podle potřeb uživatele a intenzitu zátěže podle vaši aktuální fyzické kondice nebo tréninkového plánu. Vestavěný displej umožňuje kontrolovat průběh tréninku.

Ideální pro domácí trénink

VX-FIT je magnetický horizontální rotoped, se kterým posílíte spodní část těla, vytvarujete břišní svaly, udržíte se v dobré fyzické kondici a shodíte přebytečná kila. S rotopedem VX-FIT můžete trénovat kdykoli chcete a po skončení tréninku jej snadno složíte a přemístíte na vámi požadované místo. Minimalistická a relativně lehká konstrukce se bez problému vejde i do toho nejmenšího bytu.

Použité technologie

SP RANGY: Kompaktní a lehký při současném zachování dobré stability stroje.

XPLACE: Konstrukce umožňuje skladovat rotoped ve svislé i vodorovné poloze.

PURE LINE: Dominantní bílá a šedá barva fitness vybavení této stylistické řady se perfektně hodí do minimalistických moderních interiérů. Světlý tón strojů jim dodá dodatečnou vizuální lehkost.

Parametry:

typ: skládací magnetický horizontální rotoped s opěrkou

hmotnost setrvačníku: 2,5 kg

typ odporu: magnetický

regulovaná výška sedadla: 72-82 cm

pohodlné sedátko s opěrkou a madly

maximální hmotnost uživatele: 100 kg

rozměr (š x v x d): 58 x 103 x 98 cm

rozměr po složení (š x v x d): 58 x 124 x 43 cm

ve složeném stavu zabírá velmi málo místa

velmi praktický a snadno se přenáší

váha netto: 14 kg

brutto váha: 15,5 kg

záruka: 2 roky

Váha: 14.00000 kg
Barva vícebarevná
Spokey VX-FIT Magnetický horizontální rotoped s opěrkou a madly, skládací u nás získáte za akční cenu 3722 Kč.

Další produkty z kategorie Rotopedy

Další produkty od výrobce Spokey


Top