Spokey SPIKE Masážní a balanční podložky chodidel, 2 ks

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Spokey SPIKE Masážní a balanční podložky chodidel, 2 ks pocházející od značky Spokey pořídíte tady teď právě opravdu výhodně! Nabídky od 294 Kč
Cena: 294 Kč

Senzorické podložky Spokey SPIKE:

– na povrchu mají masážní výstupky pro stimulaci a relaxaci svalů

jsou ideální jak pro korekční, balanční a koordinační cvičení, tak i pro masáž – přináší okamžitou úlevu napjatým a bolavým chodidlům

Senzorická polokoule Spokey SPIKE s masážními výstupky, to je pomůcka s širokým spektrem použití. Lze ji použít k masáži, která eliminuje napětí a zklidňuje bolest chodidel, nebo ke cvičení rovnováhy. Své využití také najde při tréninku či rehabilitaci: během rozcvičky nebo během senzorického, motorického, zdravotního či funkčního tréninku.

2v1: masér a trenér rovnováhy

Senzorická podložka ve tvaru polokoule Spokey SPIKE je určena pro balanční, koordinační, stabilizační a korekční cvičení. Za tímto účelem ji můžete umístit na zem a balancovat na ní na jedné noze nebo přenášet váhu z jedné nohy na druhou. Tvar podložky a masážní výstupky nutí zapojit do práce svaly, jež jsou zodpovědné za správné držení těla. Udržování správné pozice na polokouli posiluje nejen konkrétní části těla (zejména chodidla), ale také zlepšuje hbitost, rovnováhu a koordinaci těla. Proto se masážní polokoule Spokey SPIKE často využívá jako podpora pro rozvoj motorických dovedností. Používání senzorických polokouli během tréninku pomáhá nejen zpevnit svaly chodidel, ale také předcházet vzniku plochých nohou.

Osvědčený způsob masáže

Masážní balanční podložka je ideální pro masáž chodidel, dlaní a zlepšení krevního oběhu. Nepravidelný povrch s výstupky stimuluje svaly (k relaxaci a uvolnění) a zapojuje celé tělo k udržování správné rovnováhy. Masážní polokouli Spokey SPIKE můžete používat jak ve stoje, tak i v sedě. Chcete-li maximalizovat účinky cvičení, cvičte na boso. Masáž s využitím polokoule SPIKE je založena na bodovém tlaku a masírovaní v místě, které způsobuje bolest. Taková masáž okamžitě uvolňuje napětí a zmírňuje bolest přetížených části těla. Zároveň podporuje i regeneraci pokožky.

Parametry:

materiál: PVC

rozměr: 16 x 8,5 cm

v balení: 2 ks

Váha: 1.52000 kg
Barva Zelená
Spokey SPIKE Masážní a balanční podložky chodidel, 2 ks u nás získáte za akční cenu 294 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Spokey


Top