Spokey SOFTROLL Fitness masážní válec, měkká pěna

Vynikající kus Spokey SOFTROLL Fitness masážní válec, měkká pěna od kvalitní značky Spokey snadno najdete zde nyní opravdu levně! Akční cena již od 294 Kč
Cena: 294 Kč

Fitness masážní válec Spokey SOFTROLL:

– je ideální před, během i po tréninku – skvěle uvolňuje napjaté svaly, zvyšuje průtok krve, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje riziko přetížení a zranění svalů,

– vyrobený z odolné pěny EVA, díky které je odolný vůči vysokému zatížení, deformaci, mechanickému poškození a zároveň neabsorbuje vlhkost.

Fitness válce, známe také pod názvem rollery – jsou jednoduché pomůcky, které můžou oživit vás domácí trénink. Používáním válců můžete zpestřit svůj trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové partie. Skvělé se osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň poskytuje jemnou či intenzivní masáž. Pěnový fitness válec Spokey SOFTROLL umožňuje vykonávat širokou škálu cviků, zaměřených na různé části těla.

Postarejte se o své svaly před, během a po tréninku

Trénujete často? Rádi cvičíte na 200 %? Pamatujte, že svaly potřebuji regeneraci, kterou jim můžete dopřát pomocí fitness válce. Díky používání rehabilitačního válce Spokey SOFTROLL před, během a po tréninku budou svaly pracovat plynuleji, což přináší nespočet zdravotních benefitů – zvyšuje se průtok krve, zvyšuje se rozsah pohybů a snižuje se riziko přetížení a zranění svalů.

Roller a masér v jednom

Fitness válec Spokey SOFTROLL je vyroben z pěny EVA, díky čemuž neabsorbuje vlhkost a snadno se udržuje v čistotě. Malé rozměry válce usnadňují jeho skladování a přepravu. S pěnovým fitness válcem Spokey SOFTROLL si zpestříte každodenní cvičení a zapojíte do práce svaly, na kterých vám opravdu záleží.

Parametry:

materiál: pěna EVA

rozměr: o 15 cm

délka: 30 cm

tvrdost: standard

hmotnost: 190 g

nízká absorpce vody a vlhkosti

se speciálním povrchem pro jemnou masáž

určeno pro: masáž, jóga, pilates

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.21800 kg
Barva vícebarevná
Spokey SOFTROLL Fitness masážní válec, měkká pěna u nás získáte za akční cenu 294 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Spokey


Top