Spokey SOFTMAT podložka na cvičení_šedá 2 cm

Kvalitní a levný produkt Spokey SOFTMAT podložka na cvičení_šedá 2 cm od známého výrobce Spokey naleznete tady nyní opravdu levně. Akční ceny od 1078 Kč
Cena: 1078 Kč

Podložka na cvičení Spokey SOFTMAT:

– vyrobena z pěny o tloušťce 2 cm, díky které zajišťuje vynikající izolaci od země

– pomáhá zvýšit úroveň každého tréninku – protiskluzová struktura zajišťuje stabilitu během cvičení

– určená pro cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů

Nepostradatelná během tréninku

Podložky Spokey SOFTMAT byly vyrobeny tak, aby zajistily maximální komfort během cvičení. Použití 2 cm pěny významně zvyšuje komfort použití, zejména během cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů. Zajišťuje bezpečnost, a co je nejdůležitější, zabraňuje klouzání. Pěnové podložky jsou měkké a pružné zároveň. Mají protiskluzovou strukturu a jejich čištění je velmi snadné!

Neuvěřitelné pohodlí během cvičení

Podložka na cvičení Spokey SOFTMAT je nezbytnou součásti vybavení, pro ty, kdo plánuji cvičit doma. Byla vytvořena tak, aby během cvičení zajišťovala stabilitu a rovnováhu a zároveň pomáhala zaujmout správnou polohu těla. Skvělé se hodí pro strečink, fitness, fyzioterapii a jógu. Její tloušťka 2 cm zajišťuje výbornou izolaci od země, chrání před otlaky a zabraňuje uklouznutí.

Skvělé protiskluzové vlastnosti

To, co odlišuje podložku Spokey SOFTMAT od ostatních podložek, jsou její vynikající protiskluzové vlastnosti – během cvičení se budete cítit sebejistě a bezpečně! Podložka je vyrobena z pěny, která zajišťuje vysokou pružnost podložky a odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození. Podložka na cvičení SOFTMAT se také skvělé osvědčí při cvičení se závažím – tvoří ochrannou bariéru podlahy, před těžkým závažím, které by mohlo upadnout a poškodit podlahu během tréninku.

Parametry:

materiál: měkká, neabsorbující vlhkost NBR pěna

rozměr: 180 x 60 cm

tloušťka: 2 cm

protiskluzová struktura (struktura plástve medu)
Rozměr 180×60 cm
Spokey SOFTMAT podložka na cvičení_šedá 2 cm u nás získáte za akční cenu 1078 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Spokey


Top