Spokey SHIELD 3-dílná sada dětských chráničů, černé

Ve slevě kus Spokey SHIELD 3-dílná sada dětských chráničů, černé originál od značky Spokey snadno pořídíte u nás nyní ve výprodejové akci. Cena od 284 Kč
Cena: 284 Kč

Sada dětských chráničů Spokey SHIELD:

– skládá se ze 3 párů chráničů, které chrání zápěstí, lokty a kolena dětí před odřením a zraněním

– je vytvořena pro děti a dorost – milovníky skatingových emocí a vysokých rychlostí, a také pro ty, kteří teprve začínají své skatingové dobrodružství na kolečkových bruslích, koloběžce nebo skateboardu

– má elastické zapínání na suchý zip, prodyšnou podšívku

je anatomicky tvarovaná pro maximální volnost pohybu

Sada SHILED výborně chrání skatery během jízdy na kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu. Jsou to skvělé chrániče, které chrání zápěstí, lokty a kolena během rychlé jízdy a při provádění různých manévrů. Díky nim se začátečnici nemusí obávat přirozeně se vyskytujících chyb, které často končí pády – sada Spokey SHIELD minimalizuje riziko odřenin a zranění.

Vsaďte na bezpečný skating

Jízda na koloběžce, skateboardu nebo kolečkových bruslích je skvělá zábava a fyzická aktivita pro děti a mládež. Bohužel bez vhodné ochrany může dojít k odřeninám či zraněním. Sada chráničů Spokey SHIELD byla vyrobena, aby jim předcházela – poskytuje komplexní ochranu malým skaterům v podobě ochrany kolen, loktů a zápěstí. Je nepostradatelným prvkem vybavení během jízdy na kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu. Sada se skládá ze 3 párů chráničů vyrobených z lehkého materiálu, který zajišťuje jejich nízkou hmotnost, maximální pohodlí a volnost pohybu.

Tvarované chrániče s elastickým zapínáním na suchý zip

Skating doprovází mnoho emocí, proto nezapomeňte na bezpečnost. Sada chráničů Spokey SHILED je opatřena pohodlným a odolným elastickým zapínáním na suchý zip, které lze jednoduše přizpůsobit vaším potřebám. Díky tomuto řešení chrániče nesklouzávají a vždy drží na svém místě. S tímto typem zapínání si poradí i ti nejmenší, dokonce i ti, kteří si ještě nedovedou zavázat ani tkaničky. Jejich anatomický tvar se dokonale přizpůsobí kolenům, loktům a zápěstí. Chrániče Spokey SHIELD jsou velmi pohodlné a nijak nebrání v pohybu – díky vhodné profilaci se snadno přizpůsobí tvaru těla a dobře k němu přilnou. Navíc jsou velmi pohodlné a neomezují pohyb! Měkká podšívka zajišťuje nejen pohodlí během používání, ale je i velmi dobře prodyšná.

Velikosti:

S – koleno: 12,5 x 8,5 cm; lokty: 11,5 x 8 cm; zápěstí: 13 x 7 cm

M – koleno: 14 x 10 cm; lokty: 12,5 x 8,5 cm; zápěstí: 14,5 x 8 cm

L – koleno: 15,5 x 10 cm; lokty: 14 x 10 cm; zápěstí: 14,5 x 8 cm

Parametry:

3-dílná sada: na lokty, kolena, zápěstí

materiál: MESH K086, 10 mm pěna EVA, PP

velikosti: S, M, L

hmotnost uživatele: B (25 – 50 kg)

Informace pro velkoodběratele:

balení: 25 sad/karton

možný prodej po 1 sadě

Barva černá
Spokey SHIELD 3-dílná sada dětských chráničů, černé u nás získáte za akční cenu 284 Kč.

Další produkty z kategorie Chrániče na in-line

Další produkty od výrobce Spokey


Top