Spokey RIBBON SET Sada 3 posilovacích gum, 200 cm

Vynikající kus Spokey RIBBON SET Sada 3 posilovacích gum, 200 cm od značky Spokey jednoduše seženete tady teď právě skutečně výhodně. Akční cena již od 292 Kč
Cena: 292 Kč

Sada fitness gum Spokey RIBBON SET:

– to jsou 3 gumy s různou úrovní odporu: light (7 kg), medium (12 kg), heavy (17 kg)

– ideální pro zpestření každodenního tréninku

umožní maximální efekt z tréninku a zaměřit se na jednotlivé svalové partie

– díky jejich tvaru (200 x 15 cm) je lze použít pro protahovací cvičení, fitness, aerobic, pilates, jógu či crossfit

Pokud hledáte efektivní a osvědčený způsob pro domácí trénink, vsaďte na fitness sadu gum Spokey RIBBON SET. Jedná se o univerzální vybavení, které vám umožní provádět protahovací či posilovací cvičení. Díky svým vlastnostem a délce (200 x 15 cm) gumy RIBBON zpestří váš každodenní trénink. Posilovací gumy fungují na podobném principu jako expandér – umožňují provádět cviky zapojující různé svalové skupiny. Gumy RIBBON můžete využít během strečinku, posilování, aerobního či kondičního cvičení, během jógy nebo pilates.

Gumy s různou úrovní odporu

RIBBON SET to je sada tří gum s různou úrovní odporu. Díky tomu jsou ideální volbou pro kohokoliv, bez ohledu na aktuální fyzickou kondici. Během cvičení si vyberete tu, která bude nejlépe odpovídat vaší aktuální formě a typu tréninku:

– fialová (light): 7 kg

– modrá (medium): 12 kg

– zelená (heavy): 17 kg

Light guma s tloušťkou 0,35 mm a nejnižší úrovní odporu 7 kg je ideální pro začátečníky. Pomůže získat správnou techniku cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma se střední úrovní odporu 12 kg a tloušťkou 0,45 cm je ideální pro ty, kteří chtějí zpestřit svůj trénink, zatímco guma heavy s tloušťkou 0,55 mm a odporem 17 kg, je určena těm, kteří rádi cvičí na 200 %. Se sadou gum Spokey RIBBON SET dosáhnete nejlepších tréninkových výsledků.

Nepostradatelné nejen pro domácí tréninky

Tréninkové gumy Spokey RIBBON SET doporučují profesionálové i osobní trenéři. Gumy jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Díky nim můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít – v posilovně, doma nebo venku. Gumy RIBBON zpestří vaše každodenní cvičení a umožní vám přizpůsobit si trénink přesně podle vašich potřeb tak, abyste zapojili ty svalové skupiny, na kterých vám nejvíce záleží.

Parametry:

materiál: latexová guma

délka: 200 cm

šířka: 15 cm

tloušťka: light – 0,35 mm; medium – 0,45 mm; heavy – 0,55 mm

odpor: light – 7 kg; medium – 12 kg; heavy – 17 kg

Informace pro velkoodběratele:

balení: 44 sad/karton

možný prodej po 1 sadě

Váha: 0.25000 kg
Barva vícebarevná
Spokey RIBBON SET Sada 3 posilovacích gum, 200 cm u nás získáte za akční cenu 292 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Spokey


Top