Spokey RELEVER 1 Hrazda do dveří 62-100 cm

Žádaný kus Spokey RELEVER 1 Hrazda do dveří 62-100 cm originál od značky Spokey snadno můžete sehnat právě opravdu výhodně. Akční cena od 295 Kč
Cena: 295 Kč

Dveřní hrazda Spokey RELEVER 1:

– je nastavitelná na šířku zárubně od 62 do 100 cm

– pro větší bezpečnost je upevněna vruty, a konce jsou zakončené gumou

– je po celé své délce potažená příjemnou pěnou, která zajišťuje pohodlný a neklouzavý úchop

Shyby na hrazdě zapojují do práce velké množství svalů. Techniku prováděných cviků lze libovolně přizpůsobit podle aktuálních cílů – shyby podhmatem posilují především svaly ramen, a shyby nadhmatem posilují především svaly zádové. S dveřní hrazdou Spokey RELEVER 1 můžete posilovat svaly paží, lopatek, břicha, ramen a zad! Domácí cviky s dveřní hrazdou vám plně nahradí trénink v posilovně.

Vytvořte si svou vlastní domácí posilovnu

Dveřní hrazda Spokey RELEVER 1 je univerzální nástroj, který vám umožňuje vykonávat širokou škálu posilovacích a protahovacích cvičení. Stačí ji připevnit do rámu dveří a začít cvičit! Pro maximální bezpečnost uživatele je dveřní hrazda opatřena vruty. Navíc konce hrazdy mají speciální gumové koncovky, které chrání zárubně před poškozením, a zároveň zabraňují klouzání hrazdy. Díky těmto řešením se můžete plně soustředit na bezpečný trénink doma. Hrazdu jednoduše namontujete bez nářadí – snadno ji upevníte do rámu dveří a po tréninku ji snadno demontujete.

Nastavte si hrazdu podle vašich potřeb

Pravidelné cvičení shybů na hrazdě přináší velmi rychlé výsledky. Začátky bývají těžké, proto se nenechte hned odradit. Pokud je shyb na začátek pro vás velmi těžký, začněte od visu na rukou. Už po pár trénincích uvidíte váš vlastní pokrok. Hrazda Spokey RELEVER 1 je po celé své délce potažená příjemnou pěnou, díky čemuž zajišťuje pohodlný, neklouzavý a bezpečný úchop při cvičení. Hrazda je vyrobena z vysoce kvalitní chromované oceli, díky čemuž snese vysoké zatížení. Díky regulaci je hrazdu možno nastavit na šířku zárubně od 62 do 100 cm.

Parametry:

materiál: vysoce kvalitní chromovaná ocel

pěna PE po celé délce

plynulá regulace šířky: 62-100 cm

pogumované konce tyče

zakončení: zpevněné šrouby a gumové zakončení chránící zárubně

jednoduchá montáž

max. váha uživatele: 100 kg

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.19600 kg
Barva vícebarevná
Spokey RELEVER 1 Hrazda do dveří 62-100 cm u nás získáte za akční cenu 295 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Spokey


Top