Spokey PICNIC ZIGZAG Pikniková deka, 180 x 210 cm

Velmi žádaný výrobek Spokey PICNIC ZIGZAG Pikniková deka, 180 x 210 cm značky Spokey můžete pořídit tady teď právě za výhodnou cenu! Cena již od 619 Kč
Cena: 619 Kč

Pikniková deka PICNIC ZIGZAG:

vyrobená ze tří vrstev (polar fleece, PE pěna a hliníková fólie), díky čemuž zajišťuje vynikající tepelnou izolaci, je voděodolná a zároveň příjemná na dotek

je velmi velká (180 x 210 cm), pohodlná a zároveň lehká (1030 g)

– je tou nejlepší volbou na letní dovolenou u vody a víkendové pikniky pro celou rodinu

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s piknikovou dekou Spokey PICNIC ZIGZAG. Je to nejlepší nabídka pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, které vám umožní naplno si užít odpočinek na trávě nebo v písku. Velké rozměry deky (180 x 210 cm) vám umožní strávit společné chvíle odpočinku s rodinou či s přáteli.

Opravdový odpočinek s vášní!

Pikniková deka Spokey PICNIC ZIGZAG je nepostradatelnou součástí vybavení během letního odpočinku! Je vyrobena z polar fleece materiálu, 2 mm PE pěny a hliníkové fólie. Díky této kombinaci materiálů deka zajišťuje vynikající tepelnou izolaci od země a tvoří bariéru proti vlhkosti. Navíc, spodní vrstva deky je voděodolná! Díky tomu už piknik na nerovném a tvrdém povrchu nebude problémem. Kromě toho hliníková fólie zabraňuje přichytávání zrníček písku a jiných nečistot na spodní stranu deky. Horní vrstva piknikové deky ZIGZAG je velmi měkká a příjemná na dotek. Velký rozměr piknikové deky Spokey PICNIC ZIGZAG (180 x 210 cm) umožňuje pohodlné opalování a pikniky s rodinou či přáteli. Navzdory svým velkým rozměrům je deka neuvěřitelně lehká (váží pouze 1030 g!), a po složení nezabírá mnoho místa – díky tomu ji můžete mít vždy u sebe.

Komfort na pláži i během pikniku

Spokey ZIGZAG se odlišuje jedinečnými vlastnostmi, díky kterým bude každý odpočinek na čerstvém vzduchu naprosto pohodlný! Sázíme na aktivní trávení času, což je pro naše zdraví nesmírně důležité. Bez ohledu na to, kde letos budete trávit váš volný čas, s piknikovou dekou Spokey PICNIC ZIGZAG si budete moct užít bezstarostný víkend či letní dovolenou. Model ZIGZAG se vyznačuje jedinečným designem, který upoutá pozornost a skvělé se hodí jak na písčitou pláž, tak i do parku na trávu. Perfektně se hodí k rychleschnoucímu ručníku Spokey ZIGZAG.

Parametry:

materiál: 100% polar fleece (180 g/m2)

spodní vrstva: 2 mm PE pěna, hliníková fólie

vodotěsná spodní vrstva

tepelná izolace

rozměr: 180 x 210 cm

rozměr po složení: 37 x 29 x 12 cm

praktický nastavitelný černý popruh

váha: 1030 g

deku je možné prát v pračce při teplotě 30°C – nečistit chemicky

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.03000 kg
Barva vícebarevná
Spokey PICNIC ZIGZAG Pikniková deka, 180 x 210 cm u nás získáte za akční cenu 653 Kč.

Další produkty z kategorie Piknikové deky

Další produkty od výrobce Spokey


Top