Spokey LEAF jóga podložka na cvičení jógy 0,4 cm

Tento výjimečný produkt Spokey LEAF jóga podložka na cvičení jógy 0,4 cm značky Spokey jednoduše naleznete zde téměř zdarma! Aktuálně v akci za 458 Kč
Cena: 458 Kč

Podložka na jógu a cvičení Spokey LEAF:

– díky svým velkým rozměrům: 183 x 61 x 0,4 cm poskytuje rovnováhu a stabilizaci při cvičení

– vyrobena z TPE, díky čemuž je velmi pružná, protiskluzová a odolná proti poškození

dokonale izoluje od tvrdé země

neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě

Podložka LEAF je nepostradatelným vybavením pro každého milovníka jógy a domácího cvičení. Jedinečný design v kombinaci s materiálem, který neabsorbuje vlhkost z ní děla ideálního parťáka domácích tréninků. Díky použitému TPE materiálu je podložka odolná proti poškození a zachová si svůj tvar a jedinečný vzhled po dlouhou dobu. Je protiskluzová, díky čemuž vám zajistí stabilitu na různých typech povrchů.

Perfektní tlumení a tloušťka podložky

Cvičení na podložce je vynikající volbou pro každého, kdo potřebuje po stresujícím dni relaxaci a zároveň chce pečovat o svoji kondici a štíhlou postavu. LEAF vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků, protože má ideální tloušťku (0,4 cm), díky které perfektně izoluje od tvrdé země. Díky protiskluzovým vlastnostem se budete cítit sebevědomě a bezpečně. Spokey LEAF je ideální pro domácí trénink, jógu, pilates nebo fyzioterapii. Je to také nejlepší volba při cvičení se závažím – je to bariéra, která chrání podlahu před těžkými pomůckami používanými během tréninku, jako jsou například činky.

Snadno se roluje a udržuje v čistotě

To, co odlišuje podložku Spokey LEAF od ostatních je její materiál – TPE, díky kterému se budete během cvičení cítit jistě a bezpečně. To však není jediná výhoda tohoto materiálu! Poskytuje vysokou pružnost, odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození. Snadno ji srolujete do malé velikosti, aniž by se poškodila nebo pomačkala! Kromě toho se velmi snadno čistí a materiál neabsorbuje vlhkost. A navíc, je podložka vhodná i pro alergiky.

Parametry:

materiál: TPE

rozměry: 183 x 61 cm

tloušťka: 4 mm

protiskluzová struktura

jednoduše srolovatelná

Barva Růžová
Spokey LEAF jóga podložka na cvičení jógy 0,4 cm u nás získáte za akční cenu 458 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Spokey


Top