Spokey JOY

Tento oblíbený produkt Spokey JOY od společnosti Spokey naleznete u nás teď skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 1048 Kč
Cena: 1048 Kč

Dětské nastavitelné kolečkové brusle Spokey JOY:

– díky možnosti regulace velikosti rostou spolu s dětmi – je to také ideální řešení pro ty, kteří mají velikost „na rozhraní“

– jsou určeny pro nejmladší nadšence bruslení, kteří s dobrodružstvím na kolečkových bruslích teprve začínají

– jsou vybaveny trojitým systémem zapínání (tkaničky, suchý zip a dvoudílná přezka), který zajišťuje maximální bezpečnost při bruslení

Pro ty nejmenší, kteří dělají první krůčky ve světě bruslení, je nejdůležitější vybrat brusle, které jsou praktické, přizpůsobené velikosti chodidel a především bezpečné. Kolečkové brusle Spokey JOY tyto vlastnosti kombinují, takže budete s radostí sledovat, jak si vaše dítě tento sport rychle zamiluje a přitom se skvěle baví. Díky nastavitelné velikosti brusle rostou s vaším dítětem a vy tak nemusíte každých pár měsíců kupovat nový pár!

Ideální pro získávání zkušeností s jízdou od malička

Dětské kolečkové brusle Spokey JOY jsou optimálním řešením pro děti, které neustále rostou, i pro ty, které nosí problematickou „hraniční“ velikost. Rychlé a bezproblémové nastavení zabere doslova pár vteřin a umožňuje optimálně přizpůsobit botu velikosti nohy dítěte. Díky použití trojitého zapínacího mechanismu v podobě dvoudílné bezpečnostní přezky, tkaniček a suchého zipu brusle dokonale padnou, a tím pádem nesklouznou z nohou, ani nemění svou polohu!

Bezpečnost na kolečkových bruslích je zásadní

Dětské kolečkové brusle Spokey JOY jsou vyrobeny s maximální precizností a důrazem na bezpečnost při jízdě – mají hliníkový podvozek, který zajišťuje odolnost při zachování velmi nízké hmotnosti. Proto jsou odolné proti poškození, velmi pevné a umožňují pohodlný pohyb. Kolečka jsou vyrobena z odolného polyuretanu (PU) s optimální tvrdostí pro rekreační jízdu (82A). Celek je doplněn karbonovými ložisky ABEC7, která umožňují vyvinout vysoké rychlosti při zachování vynikající životnosti bruslí.

Kombinace zábavy a sportu

Jízda na kolečkových bruslích je čistá radost a skvělá zábava! Je to rovněž skvělá forma relaxace a jeden z nejlepších způsobů, jak aktivně trávit čas s přáteli a rodinou. Regulovatelné kolečkové brusle Spokey JOY jsou skvělým nápadem, jak uvést vaše dítě do jedinečného světa bruslení. Unikátní barvy a speciálně navržený vzor upoutají pozornost jejich kamarádů a kamarádek.

Upozornění: Věnujte prosím pozornost při výběru velikosti dle velikostní tabulky uvedené níže. Před nákupem si prosím důkladně zkontrolujte délku stélky v cm.

velikost / délka vložky v cm:

27-30: 16,7 – 18,7 cm

31-34: 19,0 – 21,0 cm

Parametry:

bota: semi-soft, nastavitelná

podvozek: hliník

ložiska: ABEC7 Carbon

kolečka: PU, 82A

rozměr koleček:

62 mm – vel. 27-30

64 mm – vel. 31-34

brzda: TPR

zapínání: dvoudílná přezka s pojistkou, suchý zip, tkaničky

dostupné velikosti: 27-30, 31-34

maximální hmotnost uživatele: 60 kg

doporučeno pro: rekreační jízdu

úroveň pokročilosti: začátečník, středně pokročilý

Informace pro velkoodběratele:

balení: 6 párů/karton

možný prodej po 1 páru
Velikost EU 27-30
Spokey JOY u nás získáte za akční cenu 1198 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Spokey


Top