Spokey HAND POWER posilovací kroužek červený, měkký

Kvalitní výrobek Spokey HAND POWER posilovací kroužek červený, měkký od značky Spokey jednoduše seženete u nás právě za výprodejovou cenu! Ceny již od 109 Kč
Cena: 109 Kč

Posilovací kroužek Spokey HAND POWER je určen pro ty, kteří si plánují vytvořit či vylepšit svou domácí posilovnu a pro ty, kteří plánuji pravidelně cvičit. Pro zdraví, posílení svalů či pro zlepšení kondice – jakýkoliv důvod je dobrý proto, abyste začali cvičit s našim vybavením!

Efekty cvičení s posilovacím kroužkem

Komplexní trénink by měl zahrnovat všechny partie těla. S posilovacím kroužkem můžete procvičovat či posilovat často opomíjené svaly předloktí, zápěstí či sílu stisku. Nebo je můžete použít i jako antistresovou pomůcku.

Kvalita a výhody

Produkty určené pro posilování musí být vysoce kvalitní a vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Stejně tak tomu je i u našich posilovacích kroužků, a proto vás budou modely Spokey Hand Power doprovázet při mnoha trénincích, ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec.

Posilovací kroužky mají oválný tvar a díky speciálním drážkám na prsty perfektně padnou každému do ruky. V naší nabídce naleznete kroužky s různou sílou odporu:

červený – slabý

šedý – střední

černý – silný

Díky tomu si můžete zvolit optimální odporovou sílu dle svých potřeb.

Parametry:

posilovací kroužek červený

odpor: slabý – 20 kg

rozměr: 10 x 8 x 2 cm

hmotnost: 90 g

Barva červená
Spokey HAND POWER posilovací kroužek červený, měkký u nás získáte za akční cenu 109 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Spokey


Top