Spokey GREAN Masážní fitness válec

Tento zlevněný produkt Spokey GREAN Masážní fitness válec od oblíbené značky Spokey můžete získat tady teď opravdu levně! Nabídka již od 239 Kč
Cena: 239 Kč

Fitness masážní válec Spokey GREAN:

výborný pro posílení zad, břicha, nohou a dalších částí těla

– nenahraditelný pomocník před a po tréninku – dokonale uvolňuje svaly

– vyroben z inovativního materiálu (EPP pěny), díky kterému je nejen příjemný a pohodlný během masáže, ale zároveň je odolný vůči vysokému zatížení, deformacím a mechanickému poškození

– vyznačuje se velmi nízkou absorpci vody a vlhkosti, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě

Pěnový roller Spokey GREAN zajistí hladkou práci vašich svalů! Cvičení s pěnovým masážním válcem jsou velmi prospěšná pro zdraví – zvyšují průtok krve, zlepšují pohyby během cvičení, zvyšují rozsah pohybů a snižují riziko zranění!

Postarejte se o své svaly před, během a po tréninku

Hladký masážní válec je nepostradatelnou součásti domácích tréninků, protože vám umožní samostatně uvolnit napjaté svaly. Lze jej použít během rozcvičky před tréninkem nebo po tréninkových cvičeních. Využívá se také pro zrychlení regenerace svalů, což může pozitivně ovlivnit váš trénink – svaly budou uvolněné a trénink se pro vás stane potěšením. Používáním válce Spokey GREAN můžete zpestřit váš trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové skupiny.

Roller z inovativního materiálu

Fitness válec Spokey GREAN se skvělé osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň jeho struktura poskytuje jemnou či intenzivní masáž. Je vyroben z inovativního materiálu (EPP), který je odolný vůči vysokému zatížení, deformacím a mechanickému poškození. Kromě toho se vyznačuje velmi nízkou absorpci vody a vlhkosti, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě.

Parametry:

materiál: EPP, odolný vůči velkému zatížení, deformaci a mechanickému poškození

průměr: 14 cm

délka: 33 cm

hmotnost: 130 g

tvrdost: standard

nízká absorpce vody a vlhkosti

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.13000 kg
Barva vícebarevná
Spokey GREAN Masážní fitness válec u nás získáte za akční cenu 239 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Spokey


Top