Spokey FLORIS Dětská cyklistická přilba 44-48 cm

Tento velmi oblíbený kus Spokey FLORIS Dětská cyklistická přilba 44-48 cm od kvalitní značky Spokey jednoduše seženete zde téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 295 Kč
Cena: 295 Kč

Přilba Spokey FLORIS je určena nejmenším uživatelům. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078. Tyto přilby jsou dokonalé pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Přilby Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

TECHNOLOGIE A VÝHODY

Pro bezpečnost a pohodlí dítěte je velmi důležité správné přizpůsobení přilby. U přileb Spokey jsou použité regulační systémy Head Lock, které umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy dítěte. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby. Díky vnější PVC vrstvě a vnitřní vrstvě EPS přilba poskytuje vysokou ochranu proti zranění.

Model FLORIS byl navržen tak, aby poskytoval dodatečnou ochranu čela a zátylku. Přilba je vybavena 6 ventilačními otvory, které účinně odvádí teplo při intenzivní jízdě. Tyto otvory jsou navíc zajištěny síťkou, která chrání proti případnému vniknutí hmyzu.

Přilba je vyrobena z lehkého materiálu. Její nízká hmotnost poskytuje pohodlí během fyzické aktivity.

class=

Systém HeadLock usnadňuje přizpůsobení přilby dle velikosti hlavy.

class=

Ochranná vrstva absorbující energii v okamžiku nárazu.

class=

Bezpečný klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.

Parametry:

regulace: Head Lock od 44 do 48 cm

výborná ochrana čela a týlu

vnější povrch: PVC

vnitřní vrstva: EPS

rychlé zapínání pod krkem

počet ventilačních otvorů: 6 + síťka proti hmyzu

hmotnost: 200+/-10 g

certifikát: CE EN 1078

Barva Modrá
Spokey FLORIS Dětská cyklistická přilba 44-48 cm u nás získáte za akční cenu 295 Kč.

Další produkty z kategorie Helmy na kolo

Další produkty od výrobce Spokey


Top